Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Пам’ятна подорож вихованців Михайлівської школи-інтернату

 

1Учні 4 та 9 класів Михайлівської школи-інтернату побували у Полтаві на оглядовій екскурсії містом і Полтавському музеї авіації та космонавтики ім. Ю. Кондратюка.
«Той, хто не був у Полтаві, не знає України. Полтава – серце української культури, колиска творчості, джерело рідної мови. Адже саме з Полтавського краю походять славетні українці: Гоголь, Сковорода, Котляревський, Гребінка, Драгоманов, Панас Мирний, Загребельний, Олесь Гончар, Олена Пчілка та багато інших», — зазначила Пестременко Вікторія Іванівна, класовод 4 класу школи-інтернату.

Під час гостин у музеї діти були у захваті від розповіді екскурсовода про деталь апарату спускового двигуна, яка побувала в космосі, й про астрономічний компас, який дозволяє визначати курс літака і вдень, і вночі.
Під час оглядової екскурсії діти також побували на Соборній площі, де знаходиться будинок-музей І. П. Котляревського, пам’ятник українській галушці, побачили Білу альтанку, помилувалися видом Хрестовоздвиженського монастиря, прогулялися Круглою площею у центрі міста.
Завдяки екскурсії учні збагатилися знаннями про головне місто свого краю – Полтаву

 

На сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:2
За тиждень:2
За місяць:2252
Всього:212149

Кориснi посилання