Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Проведено 54 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму в залік 22 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини

 IMG 354814–18 травня 2018 року на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» в с. Головач Полтавського району  було проведено 54 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму в залік 22 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

На урочистому відкритті учасників змагань привітав директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді      С.В. Комісар. У змаганнях взяли участь 162 учасника з 7 команд старшої та 11 команд середньої вікових груп з міст Глобине, Лубни, Миргород; Зіньківського, Лубенського, Машівського, Миргородського, Полтавського районів; Засульської сільської ради Лубенського району, Сенчанської сільської ради Лохвицького району та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
До програми входили  особисто-командні та командні змагання на дистанціях І, ІІ, ІІІ класів «Смуга перешкод».
У загальному заліку у середній  віковій групі перемогли команда  Машівського району (тренер Свистун С.М.), у старшій віковій групі – Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В.).
Другі і треті місця у середній віковій групі посіли команди Засульської сільської ради Лубенського району (тренер Баранов О.А.), м. Миргорода  (тренер Качур О.В.); у старшій віковій групі – команди станції юних туристів імені Давида Гурамішвілі м. Миргорода (тренер Ошека О.В.), Засульської сільської ради Лубенського району (тренер Баранов О.А.).
Переможців та призерів нагороджено кубками, медалями та грамотами. 

 

На сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:40
За тиждень:214
За місяць:2464
Всього:212361

Кориснi посилання