Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Проведено 42 обласний семінар-практикум та змагання працівників освіти з пішохідного туризму

IMG 214624-26 квітня 2018 року згідно з наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 13.04.2018  № 153 на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк»  в с. Головач Полтавського району  проведено 42 обласний семінар-практикум та змагання працівників освіти з пішохідного туризму.

У семінарі-практикумі взяли участь 114 учасників з міст, районів, обласних територіальних громад (ОТГ) області: м. Горішні Плавні, Кобеляцького, Лубенського, Машівського, Новосанжарського, Полтавського, Решетилівського, Чорнухинського районів, Глобинської і Засульської об’єднаних територіальних громад. Програма заходу передбачала навчання безпечного подолання природних перешкод у пішохідному туризмі, організації командної страховки під час подолання перешкод. Також для учасників було передбачено змагання за спортивною та конкурсною програмами.
54 педагоги з 9 команд взяли участь у командних змаганнях з пішохідного туризму на дистанції другого та першого класу «Крос-похід».  Перемогу здобула команда Машівського району. Другими стали педагоги збірної команди Засульської об’єднаної територіальної громади та Лубенського району, третіми – туристи Полтавського району. Команди-переможці та призери нагороджено Кубками й грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, команди-учасники –  медалями та грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Семінар-практикум та змагання дали можливість педагогам – туристським організаторам освітніх закладів – підвищити майстерність у пішохідному туризмі, обмінятися досвідом з туристсько-краєзнавчої роботи.

На сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:2
За тиждень:103
За місяць:1412
Всього:214906

Кориснi посилання