Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Проведено 10-й обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт» серед вихованців інтернатних закладів

 Першоцвіт 2018 0118 та 23 квітня 2018 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді  (ОЦЕВУМ) 285 вихованців  21 інтернатного закладу області взяли участь у щорічному обласному фестивалі-конкурсі «ПЕРШОЦВІТ» (координатор – завідувач відділу методичної роботи ОЦЕВУМ Алла Окара), де продемонстрували свої здобутки у вокальному, хореографічному, інструментальному та декламаторському жанрах.

У вітальному слові начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи закладів вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Олена Анатоліївна Ухань відмітила мистецький і виконавський зріст учасників конкурсу-фестивалю.
У більшості номерів чітко просліджувалася українська тема, адже виховання юних патріотів нашої Вітчизни, у тому числі художньо-естетичними засобами –  важлива  складова комплексної системи виховання української молоді на сучасному етапі. Завдяки цікавій конкурсній програмі в учасників і глядачів залишилися незабутні спогади про свято, яке спричинило багато позитивних емоцій.
Переможці фестивалю-конкурсу отримають дипломи Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

 

 

На сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:2
За тиждень:103
За місяць:1412
Всього:214906

Кориснi посилання