Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Даруємо дітям літо

DSC 340025 квітня 2018 року педагогічні працівники Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді взяли участь у проведенні обласного заходу «Виставці-презентації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Подаруймо дітям літо», яка  відбувалася в приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок.

Під час виставки було презентовано роботу обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог», що є структурним підрозділом еколого-натуралістичного центру і знаходиться в с.Міські Млини Зіньківського району.
Основною відмінністю табору «Еколог» від інших дитячих оздоровчих таборів є його екологічна спрямованість.
На виставці були представлені банери, інформаційно-методичні вісники, буклети, флаєри, мультимедійна презентація, що містять інформацію про матеріально-технічну базу табору, напрямки діяльності, форми організації дозвілля дітей під час відпочинку, їх харчування, медичне та екскурсійне обслуговування.
Усі зацікавлені мали можливість одержати друковану продукцію, що розповідає про табір (флаєри, буклети тощо).
У відвідувачів виставки виникали запитання щодо термінів табірних змін, отримання путівки до табору тощо. Відвідувачі мали можливість одержати вичерпні консультації стосовно оздоровлення в таборі «Еколог» у працівників закладу.

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:2
За тиждень:103
За місяць:1412
Всього:214906

Кориснi посилання