Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови!

1Щороку 21 лютого всі народи Землі відзначають день рідної мови.

За даними ЮНЕСКО, у світі існує понад 6000 живих мов. Серед них є мови, що своїм чарівним звучанням здобули світову славу, однак наймиліша й найдорожча для кожної людини – її рідна мова. Вона у співі вітру, у щебетанні птахів, мелодіях весняних вод...


Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь.
Мова є своєрідним генетичним кодом нації, складовою частиною і засобом творення національної культури. Привернення уваги міжнародної спільноти до мовної проблеми – важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур.
Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – рідна мова.
Тож пам’ятаймо, що збереження мови не просто залежить від кожного з нас, а є нашим обов’язком, своєрідним внеском у збереження національної культурної спадщини та виховання підростаючого покоління у дусі кращих національних традицій.
Бережімо рідну мову!

 

На сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:40
За тиждень:214
За місяць:2464
Всього:212361

Кориснi посилання