Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбувся обласний семінар-практикум тренерів команд з пішохідного туризму

 IMG 9253 117-18 січня на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ПОЦТКУМ) та комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №15 Полтавської міської ради Полтавської області» було проведено обласний семінар-практикум тренерів команд з пішохідного туризму за темою: «Заходи щодо забезпечення безпеки учасників під час змагань з пішохідного туризму». У роботі семінару взяли участь 32 тренери туристських команд з 18 міст, районів та об’єднаних територіальних громад області.


У своєму вступному слові директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді С.В. Комісар підвів підсумки роботи закладу в 2017 році, окреслив завдання на 2018 рік. З особливостями проведення змагань 22-ї обласної туристської Спартакіади у 2018 році присутніх ознайомив завідувач організаційно-масового відділу О.А. Безверхий. Головний секретар 22-ї обласної туристської Спартакіади, суддя першої суддівської категорії Н.Ю.Порубай детально ознайомила з вимогами щодо оформлення іменних заявок і документів для участі у змаганнях та особливостями підведення підсумків.
Під час проведення практичної частини семінару-практикуму у спортивній залі комунального закладу «Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №15 Полтавської міської ради Полтавської області» методист ПОЦТКУМ А.В.Криворучко та вихованці гуртка «Спортивний туризм» розповіли про необхідність виконання учасниками змагань з пішохідного туризму заходів безпеки, дотримання вимог до спорядження, що використовується при подоланні дистанцій змагань. Юні туристи продемонстрували тренерам команд області своє уміння та основні прийоми в подоланні технічних етапів, а всі хто бажав отримали можливість подолати обладнану дистанцію «Смуга перешкод».

 

 

На сайті

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:2
За тиждень:2
За місяць:2724
Всього:208318

Кориснi посилання