Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті № 1 І-ІІІ ступенів до Дня Соборності України провели флешмоб «живий ланцюг єдності»

122 січня учнівський та педагогічний колектив Полтавської школи-інтернату № 1 долучилися до відзначення дня Соборності, – дня єдності українського народу. У заході активну участь взяла начальник відділу закладів інтернатного типу позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Ухань Олена Анатоліївна.

Захід проводився з метою поглиблення знань дітей про події Української революції 1917-1921 років та популяризації ідеї єдності всього українського народу.
Кульмінацією святкування став флешмоб «живий ланцюг єдності», під час якого учні, викладачі та представник Департаменту освіти і науки об’єдналися у коло – символ згуртованості учнів та працівників закладу освіти, а також символ неподільності і суверенності українських земель, нездоланності українців як нації.
Вихованці школи-інтернату усвідомили, що сила нашої держави – в єдності українців, а зміни починаються тільки зі змін у кожному з нас. А також зрозуміли, що Акт Злуки пробудив ідею національного визволення українських земель та надав крила тисячам українців на втілення у життя споконвічної мрії про державну незалежність.


На сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:2
За тиждень:2
За місяць:2724
Всього:208318

Кориснi посилання