Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Розпочала роботу зимова наукова предметна школа

DSC 0832Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 3 до 20 січня 2018 року реалізує свій науково-оздоровчий проект - зимову наукову предметну школу, яка працює на базі структурного підрозділу – обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог», що у с. Міські Млини Зіньківського району.

Цього року слухачами Школи стали 100 дітей Полтавської області: вихованці очно-заочної біологічної школи, переможці та призери предметних олімпіад природничого напряму, учні-члени Малої академії наук України – представники 5 міст, 14 районів та 4 об’єднаних територіальних громад області.
Урочисте відкриття предметної школи відбулося напередодні великого православного свята Різдва Христового.
Гостями свята були: Харченко Олена Вікторівна, директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації; Бардінова Алла Володимирівна, кандидат педагогічних наук, викладач Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Акіняєва Лариса Миколаївна, представник професійно-технічної освіти.
Юних науковців та педагогічних працівників привітали директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Харченко Олена Вікторівна та директор обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніна Віталій Григорович.
Усім учасникам предметної школи було вручено солодкі різдвяні подарунки від Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації
Метою діяльності Школи є задоволення потреби учнів у професійному самовизначенні, додатковій освіті з дисциплін природничого циклу, виявлення та підтримка обдарованої молоді, підготовка старшокласників до участі у науково-дослідницьких і експериментальних проектах у системі Малої академії наук України.
Навчальний процес у Школі здійснюється відповідно до навчального плану і навчальних програм за такими напрямами:
- систематика та екологія тварин, ботаніка з основами екології;
- загальна біологія та фізіологія людини;
- неорганічна та органічна хімія.
До викладацької діяльності залучено науково-педагогічних працівників Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавської державної аграрної академії, Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, які мають науковий ступінь та вчене звання.
Навчання поєднують з науково-дослідницькою роботою, музейною педагогікою, оздоровчими заходами, заходами національно-патріотичного виховання, зустрічами з учасниками АТО, молодіжними організаціями тощо.
За час, що минув з початку роботи Школи, діти взяли участь у вечорі знайомств, інтелектуально-пізнавальній програмі «Я люблю Україну», талант-шоу «Талант у кожному із нас», театралізованій програмі «Ніч перед Різдвом», спортивному квесті «Ми за здоровий спосіб життя», розважальній програмі «Крила Купідона».
Разом з керівниками діти підготували колядки та привітали місцевих жителів з Різдвом Христовим.
Попереду на дітей чекають екскурсійні поїздки до музеїв, спортивні естафети, дискотеки та багато інших цікавих заходів.

 

На сайті

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:40
За тиждень:214
За місяць:2464
Всього:212361

Кориснi посилання