Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Визначено переможців обласного конкурсу з інформаційних технологій

IMG 20171205 1117045-7 грудня 2017 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (ЦНТТУМ) було проведено обласний конкурс з інформаційних технологій.
У ньому взяли участь команди Гребінківської і Карлівської станцій юних техніків (СЮТ), Глобинського районного Центру дитячої і юнацької творчості (ЦДЮТ), Полтавського районного Будинку дитячої і юнацької творчості (БДЮТ), Кременчуцького і Полтавського міських центрів позашкільної освіти (МЦПО), Полтавської обласної гімназії імені А.С. Макаренка, Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради, Диканського навчально-виховного комплексу імені М.В. Гоголя, Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради.

Захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, науково-конструкторської та дослідницької роботи, популяризації гуртків інформатики та обчислювальної техніки, збільшення їх мережі у школах та позашкільних закладах, обміну досвідом роботи щодо розвитку творчої діяльності, підвищення рівня трудової, професійної підготовки, технічної самодіяльності учнівської молоді.
Програмою змагань було передбачено захист домашніх завдань та виконання практичних завдань за номінаціями.
За підсумками обласного конкурсу з інформаційних технологій грамотами ЦНТТУМ нагороджено переможців:
- у номінації " Технології програмування":
за I місце:
Троценка Даніїла, учня Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;
Купневського Івана, учня Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради;

за ІІ місце:
Якименка Володимира, учня Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;

за III місце:
Лісовенка Ростислава, учня Полтавської обласної гімназії імені А.С. Макаренка;

- у номінації "Офіс-менеджмент":
за I місце:
Кокотіхіна Антона, вихованця Глобинського районного ЦДЮТ;
Базавлука Валентина, учня Полтавської обласної гімназії імені А.С. Макаренка;

за ІІ місце:
Бібік Ірину, ученицю Диканського навчально-виховного комплексу імені М.В. Гоголя;
Агафонову Мирославу, ученицю Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;
Панченка Валерія, учня Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради;

за III місце:
Богомаза Івана, вихованця Гребінківської СЮТ;
Бондаренка Богдана, вихованця Гребінківської СЮТ;
Маслова Івана, учня Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради;
Камерську Катерину, вихованку Карлівської СЮТ;
Шапрана Володимира, вихованця Полтавського районного БДЮТ;
Євменова Руслана, виховавнця Полтавського МЦПО;
Лященка Богдана, учня Полтавської обласної спеціалізованої школи- інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;

за участь:
Жолобецького Антона, вихованця Гребінківської СЮТ;
Гребенника Данила, вихованця Полтавського районного БДЮТ;
Українця Вадима, вихованця Кременчуцького МЦПО;

- у номінації "Веб-дизайн":
за I місце:
Шевченка Олексія, учня Диканського навчально-виховного комплексу імені М.В. Гоголя;

за ІІ місце:
Бугайчука Юрія, учня Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;
Харахайчука Івана, учня Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;

за III місце:
Барабаша Вячеслава, учня Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради;
Лихопуда Олександра, вихованця Глобинського районного ЦДЮТ;
Шрамкова Данила, вихованця Кременчуцького МЦПО.

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:109
За тиждень:744
За місяць:2519
Всього:204426

Кориснi посилання