Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Вихованці гуртків художньо-технічного профілю взяли участь у конкурсі з рукоділля «Візерунки фантазій»

1На базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс з рукоділля для вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій».У ньому взяли участь делегації від Новосанжарського, Карлівського, Зіньківського, Пирятинського, Полтавського, Гадяцького, Кременчуцького, Чутівського, Диканського, Великобагачанського, Карлівського районів, м. Миргород, Лубни, Полтава та Горішні Плавні.


Захід проводився з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнів, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності.
Програмою конкурсів було передбачено :
- проведення захисту домашніх робіт,
- особиста першість по виконанню конкурсних завдань з обраних розділів конкурсу.
За підсумками конкурсу перші місця посіли:
у номінації «Бісероплетіння» – Василенко Олександра (Полтавський МЦПО), Медяник Юлія (Карлівський рай БДЮТ), Компанієць Вікторія (Зіньківська рай СЮТ), Пащенко Марія (Полтавський рай БДЮТ), Чубикіна Ангеліна (Кременчуцький МЦПО), Волошина Ірина (Лубенський рай ЦДЮТ);
у номінації «В’язання гачком» – Бондаренко Валерія (Лубенська міськ СЮТН), Курилех Анастасія (Полтавський МЦПО), Кобзар Софія (ЦДЮТ м. Горішні Плавні), Чубикіна Вікторія (Кременчуцький МЦПО), Удовиченко Олександра (Зіньківська рай СЮТ), Кравченко Марія (Карлівська рай СЮТ);
у номінації «Вишивка хрестиком» – Оніпко Єлизавета (Гадяцький рай БДЮТ), Юськова Олександра (Карлівська рай СЮТ), Савченко Анна (Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Карпенко Юлія (Лубенський рай ЦДЮТ), Харитонова Дар'я (Зіньківська рай СЮТ), Кац Олександра (Кременчуцький МЦПО «Лідер»), Нечипуренко Веніаміна (Новосанжарська рай СЮТ);
у номінації «М’яка іграшка» – Лобко Вікторія (ОЦНТТУМ), Кондратенко Марія (ОЦНТТУМ), Похно Ірина (Полтавський Палац ДЮТ), Пилипенко Маргарита (Великобагачанський рай БДЮТ), Лебедь Марія (Карлівська рай СЮТ), Білокінь Єлизавета (Новосанжарська рай СЮТ); у номінації «Кераміка» – Кібенко Діана (ОЦНТТУМ), Лебедєв Олександр (ЦНТТУМ), Лебедєва Ольга (ОЦНТТУМ).

 

 

 

 

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:4
За місяць:1404
Всього:183925

Кориснi посилання