Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Позашкільні заклади Полтавщини приймали колег з усієї України

118-20 жовтня Полтавщина приймала Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних та міських методичних об’єднань, керівників гуртків декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва на тему: «Відродження національних традицій у народних мистецтвах Полтавського краю».

Організаторами заходу виступили Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді.
Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступила начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Ухань Олена Анатоліївна.
Протягом семінару учасники ознайомилися з кращими напрацюваннями та здобутками декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва позашкільних навчальних закладах Полтави, а саме: обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, Палацу дитячої та юнацької творчості, Міського центру позашкільної освіти, де для гостей підготували та провели презентації закладів, фахові майстер-класи, столи з обміну досвідом тощо.
Педагоги переймали досвід колег з Диканського і Опішнянського Будинків дитячої та юнацької творчості, Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному», Решетилівського художнього професійного ліцею.
Також гості Полтавщини відвідали «Гоголівські місця» у Диканьці, Музей українського весілля у селі Великі Будища, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, художні промисли «Оберіг» і «Соломія» у Решетилівці.На сайті

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:123
За тиждень:309
За місяць:3031
Всього:208625

Кориснi посилання