Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

1Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації запрошує долучитися до участі у дев’ятому Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Організатори – Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України за сприяння центральних та місцевих органів влади, Київського міського будинку учителя, Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України та Спілки письменників України.
Мета конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.
Учасники мають змогу поділитися сімейними переказами і спогадами про події боротьби за відновлення Української державності, пережиті предками, а також висловити власний погляд на історію України крізь призму власної сімейної історії.
Умови конкурсу:
-У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.
- Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
- Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 грудня 2017 р. Протягом грудня 2017 року - січня 2018 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2018 р.
- До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .аvі.
- Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин
- На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів. - Авторський текст виконується українською мовою.
- До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету (див. додаток).
- Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
- При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.
Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

На сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:123
За тиждень:309
За місяць:3031
Всього:208625

Кориснi посилання