Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

В Гадяцькому районі відбулися 41 обласні змагання та семінар-практикум з пішохідного туризму серед працівників освіти і науки Полтавщини

 

1З 13 по 15 жовтня 2017 року в с. Вельбівка Гадяцького району були проведені 41 обласні змагання та семінар-практикум з пішохідного туризму серед працівників освіти і науки.

Змагання відбулися завдяки підтримці Гадяцької райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти та адміністрації Вельбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
У семінарі-практикумі взяли участь 123 учасника з 12 делегацій з міста Горішні Плавні та Гадяцького, Зіньківського, Карлівського, Лохвицького, Машівського, Новосанжарського, Полтавського, Решетилівського, Чорнухинського районів, Глобинської об’єднаної територіальної громади,  збірної команди туристів Засульської об’єднаної територіальної громади і Лубенського району. Під час семінару-практикуму були проведені практичні заняття з організації технічних етапів пішохідного туризму та техніки їх подолання.
Спортивна програма заходу складалася з особисто-командних змагань на дистанції «Смуга перешкод» та командних змагань зв'язок на дистанції «Крос-похід». 62 педагоги змагалися на дистанціях першого, другого та третього класів.
В загальному заліку перемогу здобула команда Решетилівського району, другими стали педагоги збірної команди Засульської об’єднаної територіальної громади і Лубенського району, третіми – туристи Машівського району.
В особистій першості на дистанції «Смуга перешкод» серед жінок перемогу здобула директор Литвяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Засульської об’єднаної територіальної громади Костюк Таміла. Серед чоловіків рівних не було керівнику гуртків Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Лохвицької районної ради, члену збірної команди області з пішохідного туризму Маслу Сергію.
Переможці й призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, грошовими преміями Полтавського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.
Незважаючи на складні погодні умови усі учасники змагань повернулись додому з гарним настроєм та бажанням зустрітися вже наступного року.

 

 

На сайті

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:123
За тиждень:309
За місяць:3031
Всього:208625

Кориснi посилання