Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Учні Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глобинського району – учасники Х Всеукраїнського форуму учнівської молоді у м.Горішні Плавні

1 19 та 20 вересня 2017 року Горішньоплавнівська СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської гостинно зустрічала учасників Х ювілейного форуму учнівської молоді «На шляху до Європейського дому», який був присвячений темі «Екологічна безпека та сталий розвиток суспільства».
Цього року на захід завітала 21 делегація. Глобинський район представляли десятикласниці Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гавінська Жанна, Митрович Оксана, Рокитна Анастасія на чолі з педагогом-організатором Митрович Ольгою Михайлівною. Між іншим, це була єдина делегація із сільської школи.

Після урочистого відкриття для учасників форуму, що завітали з інших міст, було організовано екскурсію Єристівським ГЗК, яка справила на них незабутнє враження.
Наступними у програмі форуму стали уроки школи екожиття, які відбувались на території ДСОЦ «Горизонт». До початку занять учасники, як справжні учні, отримали щоденники, в які протягом двох днів педагоги-тренери ставили «оцінки». В перший день «школярі» відвідали уроки, на яких визначили власний екологічний слід, познайомились з «мовою» етикеток харчових продуктів та енергозбереженням у побуті, обговорили проблеми раціонального водокористування. Уроки школи екожиття другого дня мали на меті познайомити учнів з проблемами зміни клімату, економікою сталого розвитку та шкідливістю використання побутової хімії для власного здоров’я та оточуючого середовища.
Увечері молодь об’єдналась в патріотичній акції «Єднаймося браття, навколо багаття», де ще більше познайомились один з одним, пограли, потанцювали, розважилися.
Як все добре колись має закінчення, так закінчився і форум учнівської молоді. На урочистому закритті всі учасники отримали сертифікати, фотографію на згадку, а також екоподарунок - сюрприз.

На сайті

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:12
За тиждень:217
За місяць:2959
Всього:194280

Кориснi посилання