Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Працівники Департаменту освіти і науки долучились до відзначення Дня Конституції України

IMG 189928 червня у Полтаві, з нагоди 21-ї річниці Конституції України, відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, пам’ятного знаку Загиблим українським козакам та монументу Івану Мазепі.
Сотні полтавців – депутати, представники влади, духовенства, державних установ, у тому числі Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, громадські активісти – пройшли урочистою ходою до пам’ятників тих, хто, у різні часи, боровся за незалежність та соборність України. А артисти Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя продекламували вірші.

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко та керівник обласної ради Олександр Біленький привітали полтавців зі святом, побажали впевненості у майбутньому, миру, добробуту та благополуччя. А також зазначили, що Основний Закон назавжди закарбував на своїх сторінках одвічне прагнення нашого народу жити у незалежній, суверенній, демократичній країні, увінчав довгий і тернистий шлях з утвердження основ української державності, який проходив через «Руську Правду» Ярослава Мудрого, Конституцію Пилипа Орлика, Конституцію Української Народної Республіки. Нинішні виклики часу вимагають якісного оновлення Конституції. Це дозволить Україні, за глибинним змістом державного буття, стати сучасною європейською державою, яка б, синтезувавши найкращі національні традиції, ефективно відповідала на виклики глобалізації.

На сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:1
За місяць:2251
Всього:212148

Кориснi посилання