Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбувся Всеукраїнський педагогічний практикум «Світ творчості»

1З 20 по 22 червня 2017 року у Полтаві на базі обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся Всеукраїнський педагогічний практикум «Світ творчості» на тему «Формування екологічної культури та здорового способу життя шляхом залучення учнівської молоді до науково-дослідницької та експедиційної діяльності в умовах об’єктів природно-заповідного фонду». У заході взяли участь директори обласних позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму з 21 області України.

Організаторами заходу стали Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Учасників практикуму привітали директор Департаменту освіти і науки О.В. Харченко та директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді В.Г. Бедніна.
Під час урочистого відкриття вихованці Полтавського обласного центру естетичного виховання – подарували гостям повітряні кульки, які злетіли у повітря як символ здійснення бажань та творчих задумів.
На пленарному засіданні виступив директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України доктор педагогічних наук, професор В.В. Вербицький.
Директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру В.Г. Бедніна презентував учасникам практикуму сучасні напрями діяльності центру, а також комплекс заходів, що проводяться на базі відокремлених структурних підрозділів: філії у Полтавському районі та Шишацької філії, обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог».
Також учасники заходу ознайомилися із системою екологічного виховання обдарованої учнівської молоді, яка навчається у творчих учнівських об’єднаннях вищого рівня: роботою очно-заочної біологічної школи, зимової наукової предметної школи, літньої польової екологічної практики, обласної екологічної експедиції «Чиста хвиля» на байдарках, оздоровчими заходами для дітей.
Гості відвідали наметове містечко на Бутовій горі, де 18 червня розпочалася польова екологічна практика для вихованців очно-заочної біологічної школи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Під час урочистого відкриття практики учасників Всеукраїнського практикуму посвятили в «юні екологи».
Учасники практикуму мали можливість пройти екологічною стежиною Бутової гори та взяли участь в екологічній експедиції на байдарках «Чиста хвиля».
Гості Полтавщини побували на екскурсіях, ознайомилися з визначними місцями Полтавського краю, зустрілися з гоголівськими героями, а у Диканьці їх привітав сам М.В. Гоголь.
Усі присутні отримали добірку методичної літератури з досвіду роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, сувеніри, збірник статей учасників практикуму та навчально-методичний посібник «Біолого-екологічна практика юних дослідників природи».

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:98
За тиждень:490
За місяць:1799
Всього:215293

Кориснi посилання