Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбувся 53 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму

1У період з 16 по 20 червня 2017 року на базі Вельбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради при сприянні Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Гадяцької районної державної адміністрації, відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений 53 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму.

На урочистому відкритті заходу юних туристів привітали та побажали успішних стартів перший заступник голови Гадяцької районної державної адміністрації Бондаренко С.М., головний спеціаліст відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації Штанько Ю.В., сільський голова с. Вельбівки Койло А.М., директор Вельбівської ЗОШ Гордієнко О.П.
У змаганнях взяли участь 115 учасників з 10 команд старшої та 10 команд середньої вікових груп, що представляли міста Горішні Плавні, Миргород, Пирятин, Полтаву та Диканський, Зіньківський, Лохвицький, Лубенський, Машівський, Миргородський, Новосанжарський райони, Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.
Програма Чемпіонату складалась з особисто-командних змагань на дистанції «Смуга перешкод», командних змагань на дистанціях «Крос-похід» та «Смуга перешкод» (зв’язки).
Дистанції змагань були прокладені на стрімких схилах кар’єру на околиці села Вельбівка. Учасники Чемпіонату мали змогу самостійно обрати клас дистанції відповідно до рівня підготовки та своєї спортивної кваліфікації.
Культурно-розважальну програму для учасників змагань підготували та з великим успіхом провели творчі колективи Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського на чолі з директором закладу А.М. Насменчуком.
У загальному заліку по старшій віковій групі, перемогу здобула команда Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (тренер Лозинська О.Ю.), по середній віковій групі – команда Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості (тренер Баранов О.А.). Призерами змагань у старшій віковій групі стали команди Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Сердюк Н.Я.), Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості (тренер Баранов О.А.). У середній віковій групі друге місце посіла команда Решетилівського району (тренер Кисельов В.Ю.), третє – команда Машівської станції юних туристів-краєзнавців (тренер Свистун С.М.).
Переможці та призери у різних видах змагань отримали медалі та грамоти Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Чемпіони, призери та їх тренери були нагородженні грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:51
За тиждень:243
За місяць:1552
Всього:215046

Кориснi посилання