Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

90 дітей долучилися до «Інклюзивного марафону» – свята доступності та взаємодії

1У Полтавському навчально-реабілітаційному центрі вже вдруге відбувся спортивно-розважальний захід «Інклюзивний марафон», у якому взяли участь 90 вихованців.
Організаторами заходу стали Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, Управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Полтавський навчально-реабілітаційний центр Полтавської обласної ради та Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх».

Окрім вихованців Полтавського навчально-реабілітаційного центру та Полтавського центру соціальної реабілітації, у змаганнях брали участь батьки дітей-учасників, працівники поліції, волонтери-переселенці, колектив педагогів навчально-реабілітаційного центру та центру «Спорт для всіх».
Понад 10 тематичних локацій-центрів розташувалися на території закладу. Так, у центрі «Жестова абетка» діти вчили слова мовою жестів, у центрі «Чарівна торбинка» – із зав’язаними очима шукали предмет у торбинці і називали його (перебували у ролі незрячої людини), в локації «Країна майстрів» брали участь у майстер-класах: «Квілінг», «Мотанка», «Кінусайга», «Орігамі» та «Барельєф».
Під час змагань діти мали можливість відчути всі незручності, з якими доводиться стикатися дітям з інвалідністю на візочку. І довели всім присутнім, що «неможливе може стати можливим», якщо дуже захотіти, – перемогу здобули всі.
Маленьких вихованців розважали два веселих клоуни та діти-волонтери зразкового ансамблю сучасного естрадного танцю «Гарний настрій» під керівництвом Євстєгнєєвої О.В.
Учасники «Інклюзивного марафону», окрім гарного настрою та позитивних емоцій, отримали ще й подарунки.

На сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:53
За тиждень:245
За місяць:1554
Всього:215048

Кориснi посилання