Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні ботаніки-призери Всеукраїнського експедиційно-польового збору

 DSCN1597Команда Полтавської області у складі вихованців Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Ляшенко Аделіни, Буціної Марини та керівника Ленченко Наталії Михайлівни брала участь у VІ Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі юних ботаніків, який проводився з 13 по 15 червня 2017 року у Кіровоградській області.

Для участі у заході юні дослідники підготували презентацію на тему «Природно-заповідні території Полтавщини та їх роль у збереженні біорізноманіття», фотовиставку рідкісних рослин полтавського краю.
Польові дослідження та захист робіт проходив на базі дослідно-селекційного дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки».
Команда Полтавської області нагороджена дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за зайняте ІІ місце у польових дослідженнях та за ІІІ місце у фотовиставці «Рослини України, які підлягають особливій охороні» в рамках проведення VІ Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних ботаніків.
У вільний від досліджень час діти побували на екскурсіях по місту, у Краєзнавчому музеї, переглянули фотовиставку рідкісних рослин України.

 


 

 

 

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання