Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Представник Департаменту освіти і науки відвідав Всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica 2017

 

1Головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації С.В. Рибалко відвідав дев’ятий Всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica 2017, який відбувся у Палаці спорту «Україна» м. Києва.

Захід відкрила Міністр освіти і науки Л.М. Гриневич.
Участь у конкурсі взяли понад 500 учасників, які представляли 350 команд з усієї України, також були присутні гості з Республіки Білорусь.
Учасники заходу змагалися за кращий проект робототехніки, дитячий архітектурний конкурс «Столиці світу» та мали змогу доторкнутися до віртуальної реальності.
Роботи, створені дітьми, виконували найрізноманітніші функції — вимірювання температури, відстані, електроенергії, могли переміщуватись, говорити, розпізнавати кольори тощо.
Змагання серед команд проводились у три етапи: збирання робота за 1,5 години без інструкцій, його тестування та три залікові спроби, під час яких суддя фіксував результат. До цього учасники мали змогу працювати над своїми проектами три місяці.
Гості заходу також мали змогу переглянути роботи дитячого архітектурного конкурсу «Столиці світу», в рамках якого команди створювали макети різних столиць з лего. У середньому діти працювали над проектами від 3 місяців до 1 року, а кількість використаних деталей часто перевищувала 20 тисяч елементів.

 


 

 

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:1
За місяць:2251
Всього:212148

Кориснi посилання