Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбувся обласний науковий колоквіум «Космос і астрономія»

1У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (далі – ОЦНТТУМ)  відбуся обласний науковий колоквіум «Космос і астрономія», приурочений до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики.

Захід проводився з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді; розвитку творчих здібностей у юнаків та дівчат; розвитку інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької діяльності;  залучення школярів і молоді до вирішення завдань, які мають практичне значення для розвитку науки і техніки, популяризації в Україні наукових знань та технічних досягнень в освоєнні космосу.

Програмою Колоквіуму було передбачено проведення двох турів:

1-й тур - захист конкурсної роботи з вибраного напрямку;

2-й тур - виконання конкурсних (теоретичних) завдань.

Учасниками Колоквіуму були вихованці гуртків позашкільних навчальних закладів, учні шкіл, ліцеїв, гімназій, інших учбових закладів до 18 років, які цікавляться гуманітарними аспектами у вивченні Космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької діяльності, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності.

Колоквіум проводився за розділами: «Ракетно-космічна техніка», «Астрономія» та «Історія космонавтики». 

На Колоквіум приймалися колективні та індивідуальні роботи у формі доповідей, статей, проектів, макетів, файлів, в яких відображаються минуле, сучасне і майбутнє космонавтики.

За результатами оцінювання членів журі визначено призерів:

І місце:

Гудз Ігор – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Коваленко Юрій – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Карамшук Володимир – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Кацика Олексій – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Богомаз Іван – вихованець Гребінківської районної станції юних техніків;

Черненко Павло – вихованець Новосанжарської районної станції юних техніків;

Семигаленко Богдан – вихованець Великобагачанської районної станції юних техніків.

ІІ місце:

Єфремов Богдан – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Козеренко Максим – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Скубій Богдан – вихованець Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

Скриль Олександр – вихованець Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

Сьомак В'ячеслав – вихованець Лубенської міської станції юних техніків та натуралістів;

Улізько Максим – вихованець Лубенської міської станції юних техніків та натуралістів;

Бардакова Мілана – вихованка гуртка "Юний фізик" Полтавського ОЦНТТУМ;

Кізілов Дмитро – вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського ОЦНТТУМ.

ІІІ місце:

Шило Ірина – вихованка Новосанжарської районної станції юних техніків;

Ступакова Тетяна – вихованка Гребінківської районної станції юних техніків;

Коваленко Артем – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Остроушко Андріан – вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського ОЦНТТУМ;

Грицай Кирило – вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського ОЦНТТУМ;

Коваленко Іван – вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського ОЦНТТУМ;

Помазан Максим – вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського ОЦНТТУМ;

Куртінін Владислав – вихованець Великобагачанської районної станції юних техніків.

Відбувся обласний науковий колоквіум «Космос і астрономія»

 

У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (далі – ОЦНТТУМ) відбуся обласний науковий колоквіум «Космос і астрономія», приурочений до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики.

Захід проводився з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді; розвитку творчих здібностей у юнаків та дівчат; розвитку інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької діяльності; залучення школярів і молоді до вирішення завдань, які мають практичне значення для розвитку науки і техніки, популяризації в Україні наукових знань та технічних досягнень в освоєнні космосу.

Програмою Колоквіуму було передбачено проведення двох турів:

1-й тур - захист конкурсної роботи з вибраного напрямку;

2-й тур - виконання конкурсних (теоретичних) завдань.

Учасниками Колоквіуму були вихованці гуртків позашкільних навчальних закладів, учні шкіл, ліцеїв, гімназій, інших учбових закладів до 18 років, які цікавляться гуманітарними аспектами у вивченні Космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької діяльності, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності.

Колоквіум проводився за розділами: «Ракетно-космічна техніка», «Астрономія» та «Історія космонавтики».

На Колоквіум приймалися колективні та індивідуальні роботи у формі доповідей, статей, проектів, макетів, файлів, в яких відображаються минуле, сучасне і майбутнє космонавтики.

За результатами оцінювання членів журі визначено призерів:

І місце:

Гудз Ігор – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Коваленко Юрій – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Карамшук Володимир – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Кацика Олексій – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Богомаз Іван – вихованець Гребінківської районної станції юних техніків;

Черненко Павло – вихованець Новосанжарської районної станції юних техніків;

Семигаленко Богдан – вихованець Великобагачанської районної станції юних техніків.

ІІ місце:

Єфремов Богдан – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Козеренко Максим – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Скубій Богдан – вихованець Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

Скриль Олександр – вихованець Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

Сьомак В'ячеслав – вихованець Лубенської міської станції юних техніків та натуралістів;

Улізько Максим – вихованець Лубенської міської станції юних техніків та натуралістів;

Бардакова Мілана – вихованка гуртка "Юний фізик" Полтавського ОЦНТТУМ;

Кізілов Дмитро – вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського ОЦНТТУМ.

ІІІ місце:

Шило Ірина – вихованка Новосанжарської районної станції юних техніків;

Ступакова Тетяна – вихованка Гребінківської районної станції юних техніків;

Коваленко Артем – вихованець наукового астрономо-космічного товариства "Персей" Полтавського ОЦНТТУМ;

Остроушко Андріан – вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського ОЦНТТУМ;

Грицай Кирило – вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського ОЦНТТУМ;

Коваленко Іван – вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського ОЦНТТУМ;

Помазан Максим – вихованець гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Полтавського ОЦНТТУМ;

Куртінін Владислав – вихованець Великобагачанської районної станції юних техніків.

На сайті

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:38
За тиждень:759
За місяць:3009
Всього:212906

Кориснi посилання