Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбувся обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт»

120 та 27 квітня 2017 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся щорічний обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт».

Участь у заході взяли 236 учасників із 19 інтернатних закладів області.  Вони продемонструвати свої здобутки у вокалі, хореографії, інструментальному та декламаторському жанрах.Мистецький та виконавський ріст учасників відмітила у вітальному слові головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Т.В. Авдєєва.Більшість номерів були наповнені українською тематикою, адже виховання юних українців, патріотів нашої Вітчизни художньо-естетичними засобами – є визначальною віхою системи виховання на сучасному етапі. Конкурсна програма викликала в учасників багато позитивних емоцій та залишила незабутні спогади про свято. Переможці фестивалю-конкурсу отримають дипломи Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

Відбувся обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт»

 

20 та 27 квітня 2017 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся щорічний обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт».

Участь у заході взяли 236 учасників із 19 інтернатних закладів області. Вони продемонструвати свої здобутки у вокалі, хореографії, інструментальному та декламаторському жанрах.

Мистецький та виконавський ріст учасників відмітила у вітальному слові головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Т.В. Авдєєва.

Більшість номерів були наповнені українською тематикою, адже виховання юних українців, патріотів нашої Вітчизни художньо-естетичними засобами – є визначальною віхою системи виховання на сучасному етапі. Конкурсна програма викликала в учасників багато позитивних емоцій та залишила незабутні спогади про свято.

Переможці фестивалю-конкурсу отримають дипломи Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

На сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання