Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні туристи Полтавщини знову підтвердили свій клас на етапах Кубку України з пішохідного туризму

IMG 2628Одночасно дві команди Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді старшої та молодшої вікових груп під керівництвом тренерів Криворучка А.В., Кордіяка І.К., Масла С.І., Макухи А.В. та Ошеки О.В. взяли участь у Кубку України з пішохідного туризму серед юнаків, який проходив з 29 квітня по 3 травня у с. Грушівка Первомайського району Миколаївської області.

На мальовничих берегах річки Південний Буг на дистанціях четвертого класу змагалися 8 команд старшої вікової групи, а 13 команд молодшої вікової групи визначали  сильніших на дистанціях третього класу.
На дистанції «Смуга перешкод» команди старшої та молодшої вікових груп посіли третє місце та вибороли бронзові нагороди. У загальному заліку команда старшої вікової групи посіла четверте місце, поступившись призерам минулорічного Чемпіонату України командам Херсонської, Миколаївської та  Донецької областей. Команда молодшої вікової групи посіла призове третє місце, поступившись командам Миколаївської та Тернопільської областей.

На сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання