Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

До Тростянецького навчально-виховного комплексу Полтавського району завітали поважні гості

DSC0792620 квітня 2017 року педагогічний колектив Тростянецького навчально-виховного комплексу мав можливість у стінах рідного закладу зустрітися з поважними людьми, особистостями, яким притаманний національний дух, високоморальність та патріотизм.


До закладу завітали голова Полтавської облдержадміністрації  В.А. Головко; Народний депутат України, випускник закладу П.М. Кишкар; Народний депутат, Народна артистка України  О.В. Білозір; українська поетеса, критик, перекладач, журналіст, лауреат міжнародних та всеукраїнських поетичних фестивалів, член Національної спілки письменників України, член Незалежної асоціації журналістів Лариса Мудрак; голова Тростянецької сільської ради В.О. Камєнцев; голова Щербанівської сільської ради  І. С. Процик. Гості відвідали Музей хліба, який є гордістю закладу, залишили свої відгуки. Окрім цього, обговорили питання, які хвилюють не лише  педагогічний колектив, а й громаду села.
Дуже приємно, що на гостей заклад справив гарне враження.
Дякуємо нашому випускнику Павлові  Кишкарю, який не лише постійно відвідує рідну школу, а й робить усе, щоб про неї дізналися, відвідали якомога більше людей. Кожен педагог отримав у подарунок книгу  Юрія Шевельова «З історії незакінченої війни», а  учні  ̶  нові м'ячі.
Зустріч продовжилася у Тростянецькому Будинку культури.  
Павло Кишкар прозвітував перед Тростянецькою громадою про свою роботу у Верховній Раді України. Як учасник АТО з 02.07.2014 року, не зміг не  згадати і про події, які відбуваються на сході України,  та  передав до шкільного музею військове спорядження, в якому був на передовій.
 Всі присутні мали щасливу нагоду послухати пісні у виконання Народної артистки України Оксани Білозір, яка посіяла в душах людей віру в те, що:
«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі».

 

 

На сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:22
За тиждень:22
За місяць:2272
Всього:212169

Кориснi посилання