Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулося засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради

20170328 14205628 березня відбулося перше у 2017 році засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яке  провів  голова МКМР, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Євгенович Пругло.

На засіданні було розглянуто  чотири питання відповідно до плану роботи.
Про стан виконання Програми правової освіти населення області у 2016 році доповіли начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олена Давиденко та заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  Микола Лахижа.
На засіданні Полтавської обласної МКМР з правової освіти населення було розглянуто питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді як основи формування громадянської самосвідомості. Про роботу в цьому напрямку проінформував присутніх Сергій Рибалко, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.
Кульчій Інна, кандидат наук державного управління, доцент кафедри державного управління і права Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, доповіла про проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, тренінгів, присвячених проблемам розвитку правової освіти, визначним подіям у житті держави.
Про проведення в Коледжі управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії правоосвітньої роботи в рамках діяльності «Юридична консультація» розповіла Олена Козаченко, директор закладу.
Всі присутні отримали буклети та ряд номерів щомісячної  юридично-просвітницької газети «Правовий вісник», виданих Головним територіальним  управлінням юстиції у Полтавській області.

 

 

На сайті

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:308
За місяць:1617
Всього:215111

Кориснi посилання