Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Рух EdCamp на Полтавщині: навчаємо ефективно і з радістю

 125 березня 2017 року на базі Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей ім. А.С. Макаренка відбулася надзвичайно яскрава освітня подія – (не)конференція mini-EdCamp Роltava-2017  «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю».

Даний захід проходив у рамках всеукраїнського руху ЕdCamp Ukraine та національного відбору «EdCamp in a Box». Метою (не)конференції стало поширення нових демократичних форматів і платформ для навчання та педагогічної взаємодії; надання ефективних освітніх інструментів освітянам Полтавщини.
На mini-EdCamp Роltava-2017  завітали представники Департаменту освіти і науки  Полтавської облдержадміністрації, учителі, вихователі дошкільних навчальних закладів, директори загальноосвітніх навчальних закладів, викладачі та студенти педагогічних вищих навчальних закладів, громадські діячі, методисти та викладачі ПОІППО ім. М.В.Остроградського, – усі, хто прагне змін, і докладає до цього чимало зусиль!
Програма (не)конференції була насичена за змістом і формами. Учасники мали можливість познайомитися з ТРВЗ-педагогікою на проблемній дискусії Марка Меєровича та майстер-класі від Ольги Ангелової, побувати на інтерв'ю з компетенцій у Алли Коняєвої, долучитися до робототехніки разом з Максимом Бурлаєм, пофілософствувати на тренінгу Наталії Гавриш і Олени Ліннік, ознайомитись із інноваційною методикою поєднання репу з класичною літературою  Артема Лоїка, обговорити проблеми громадянської освіти з Остапом Стасівим, а також розкрити роль електронних сучасних засобів з Ольгою Бойко, ознайомитись із  застосуванням метафоричних карт з Тетяною Момот, зануритись у атмосферу американського уроку з Janet Nguyen.  Педагоги вчилися разом з Наталією Кривко створювати мультфільми, використовувати методи проектів у навчанні англійської мови на майстер-класі Таїсії Хрипливої, завітали до «Кінокласу16.com.ua» Віктора Комісарова, познайомилися з уроками фінської освіти для українських школярів Наталії Тягай.   
Не  менш  захоплюючими  були    вчительські   секції та екскурсія до музею  
А. Макаренка. Експерти Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” Despro та команда  EdCamp Ukraine провели особливі сесії, на яких обговорено концепцію Нової української школи та ініціативу  з дебюрократизації. Під час (не)конференції mini-EdCamp Роltava-2017  проведено  благодійну акцію “Учительство дітям: Творимо разом”, яка об’єднала зусилля вчительства Полтавщини, навколо актуальних проблем дітей, які потребують особливої уваги. Усі зібрані іграшки та набори для творчості будуть передані Полтавському Міському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

 

 

На сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:96
За тиждень:488
За місяць:1797
Всього:215291

Кориснi посилання