Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей при Полтавській облдержадміністрації

dsc-0028-3-024 березня 2016 року відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей при Полтавській облдержадміністрації, на якому обговорили питання  виконання у 2016 році Загальнодержавної програми  «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року». Засідання  провів перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Р.І.  Товстий.

На Координаційній раді підведено  підсумки роботи за 2016 рік щодо подолання соціального сирітства, бездоглядності та безпритульності, запобігання правопорушенням серед неповнолітніх, захисту прав дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.
Р.І. Товстий звернув увагу присутніх на небезпечну гру  «Синій кит», яка поширюється серед молоді та зазначив: «З лютого цього року на Полтавщині зафіксовано п’ять випадків участі неповнолітніх у грі. На щастя, завдяки злагодженій роботі прокуратури та поліції, дітей вберегли».
О.А. Ухань, начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи, звернула увагу присутніх на те, що в області проводиться робота щодо реформування закладів інтернатного типу  для  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі, із п’ять закладів зазначеного типу у галузі освіти функціонує  лише один – Гадяцький дитячий будинок. Умови перебування дітей у  ньому  наближені до виховання у сім’ї. Окрім того, здійснюється поступове переведення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із закладів інтернатного типу до виховання у повноцінних сім’ях.

 

На сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:102
За місяць:1411
Всього:214905

Кориснi посилання