Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні краєзнавці та активісти етнографічних музеїв при навчальних закладах області представили свої досягнення на обласному зльоті

 1У Полтаві відбувся 34 обласний зліт юних краєзнавців та активістів музеїв при навчальних закладах, в якому взяло участь 120 кращих учнів-фольклористів та етнографів із 19 районів і міст області та Полтавської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 2.

Перед відкриттям зльоту у фойє Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді організовано виставку з досвіду роботи «Досягнення юних краєзнавців (фольклористів-етнографів) та активістів етнографічних музеїв при навчальних закладах», де учасники зльоту представили матеріали про діяльність пошуково-краєзнавчих об’єднань за обраною темою, роботу музеїв при навчальних закладах. Також юні краєзнавці взяли активну учать в акції «Одягни вишиванку» та майстер-класах з різних видів декоративно-ужиткового мистецтва: виготовляли ляльки-мотанки, створювали обереги з тканини та природних матеріалів, вишивали листівки на домотканому полотні.
На зльоті була проведена благодійна акція «Подаруй частинку тепла», у рамках якої був організований збір коштів, листівок, малюнків до «Скриньки Добра» та подарунків-посилок воїнам – учасникам антитерористичної операції.
На урочистому відкритті зльоту юних краєзнавців привітали: директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  Станіслав Комісар, завідуюча відділом етнографії Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Марія Пісцовата, методист відділу національно-патріотичного виховання Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Марина Єщенко. З музичними вітаннями до учасників зльоту звернулися мистецькі колективи Полтавської державної аграрної академії: народного фольклорного ансамблю «Маланка» та народного ансамблю сучасної пісні «Мал-а-хіт».
Найкращих результатів на обласному зльоті досягли юні фольклористи та етнографи,  активісти музеїв із міст Полтави, Горішніх Плавнів, Миргорода, Гадяцького, Зіньківського, Кобеляцького, Кременчуцького, Лубенського, Новосанжарського, Полтавського районів. Переможці та лауреати зльоту нагороджені призами і грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а педагогічні працівники – грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

 

 

На сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:98
За тиждень:490
За місяць:1799
Всього:215293

Кориснi посилання