Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Представник Департаменту освіти і науки взяв участь у семінарі-тренінгу з жіночого лідерства, підприємництва та гендерних ініціатив

 treningПредставник Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації взяв участь у семінарі-тренінгу з жіночого лідерства, підприємництва та гендерних ініціатив, який відбувся 25 лютого 2017 року в конференц-залі готелю «Україна» м. Полтава.

Захід провела громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» в рамках проекту «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини – жінкам внутрішньо переміщеним особам», який реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, під патронатом радника Міністерства соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб у Полтавській області Курилко Вікторії Олексіївни.
Під час семінару-тренгу учасники мали змогу виявити та розвинути лідерські та управлінські якості, посилити впевненість в собі, настроїтися на позитивні зміни та досягнення. Було розглянуто актуальні юридичні аспекти захисту прав внутрішньо переміщених осіб та методи профілактики та протидії гендерно обумовленого та сексуального насильства, в тому числі в зонах військового конфлікту.
Результатом тренінгу стало усвідомлення необхідності об’єднання переселенців, готовність утворювати громадські формування для спільного захисту та представлення своїх прав в органах влади та місцевого самоврядування.

 

 

На сайті

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:98
За тиждень:490
За місяць:1799
Всього:215293

Кориснi посилання