Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулось установче засідання обласного методичного об’єднання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку в позашкільних навчальних закладах

 

mainПродовжуючи практику пошуку нових форм організації підвищення професійного рівня педагогів, забезпечення їх теоретичної та практичної підготовки, 23 лютого 2017 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації відбулося установче засідання обласного методичного об’єднання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку в позашкільних навчальних закладах, у якому взяли участь 32 педагога із 19 районів області.


Методоб’єднання створено з метою обміну досвідом педагогів і започатковано відділом раннього розвитку дитини ОЦЕВУМу, завідуючу яким – Перепелкіну Ліану Володимирівну – обрано головою.
Під час засідання кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної, вікової та практичної психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Атаманчук Ніна Михайлівна доповіла про психолого-педагогічні аспекти розвитку творчості дітей. Методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Пасяда Марина Ігорівна окреслила шляхи забезпечення потреб населення дошкільною освітою.
Практичну складову засідання забезпечили працівники ОЦЕВУМу Перепелкіна Ліана Володимирівна, яка поділилась досвідом з організації навчальної, виховної та дозвіллєвої діяльності з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку, та Клевіч Віра Володимирівна, провівши для присутніх відкрите заняття з англійської мови.
Крім того учасники засідання обговорили перспективи розширення напрямів роботи обласного методичного об’єднання і налагодження зв’язку з іншими позашкільними навчальними закладами, як по обміну досвідом, так і з підвищення рівня навчально-виховної діяльності та використання нових педагогічних технологій по роботі з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

 

 

На сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:38
За тиждень:759
За місяць:3009
Всього:212906

Кориснi посилання