Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулися і нтервізійні групи «Інтервізія як новий формат удосконалення професійної компетентності працівників психологічної служби»

 main21 лютого 2017 року центром практичної психології і соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації  проведені інтервізійні групи. У роботі груп взяли участь 48 фахівців – практичні психологи і соціальні педагоги професійно-технічних, вищих I-II рівнів акредитації, інтернатних навчальних закладів.

Учасники провели ревізію професійних навичок, умінь, щодо вирішення актуальних проблемних ситуацій; набули вміння рефлексії, самоаналізу та формулювання професійного запиту, отримали професійну допомогу колег.
У процесі групової роботи проаналізовані можливості та ресурси працівника психологічної служби з профілактики небезпечної поведінки дітей в Інтернеті, участі дітей у квестах, групах соціальних мереж, що несуть загрозу для її життя і здоров’я.
Інтервізійні групи є новою формою організації міжкурсового підвищення кваліфікації працівників психологічної служби. Учасники відзначили ефективність даної форми роботи та внесли пропозиції щодо необхідності її продовження .

 

 

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:52
За тиждень:244
За місяць:1553
Всього:215047

Кориснi посилання