Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Підбито підсумки обласного огляду-конкурсу дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області за 2016 рік

 

main21 лютого 2017 року Полтавським обласним відділенням (філією) комітету з фізичного виховання та спорту, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, проведено нараду серед представників дитячо-юнацьких спортивних шкіл щодо підсумків обласного огляду-конкурсу дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області за 2016 рік.


На захід були запрошені головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки С.В. Рибалко та завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я, фізичної реабілітації, спортивної медицини Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» Д.М. Бойко.
Під час наради начальник Полтавського обласного відділення (філії) КФВС МОНУ О.В. Кучеренко підкреслила, що огляд-конкурс відбувся з метою аналізу стану підготовки спортивного резерву, стимулювання роботи педагогічних колективів спортивних шкіл, підвищення якості проведення навчально-тренувальної та спортивно-масової роботи.
Головний спеціаліст Департаменту освіти і науки відзначив, що дитячо-юнацькі спортивні школи здійснюють вагомий внесок у забезпечення якісного дозвілля дітей та молоді в позаурочний час. Так у системі освіти діє 19 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та Зіньківська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву ім. В.П.Літвішка, які відвідує 7,2 тис. вихованців. Найчастіше діти займаються такими видами спорту як легка атлетика, волейбол, баскетбол, плавання та пауерліфтинг.
За підсумками обласного огляду-конкурсу кращі дитячо-юнацькі спортивні школи нагороджено грамотами, зокрема перші місця посіли:  ДЮСШ м. Лубни, Пирятинська ДЮСШ, КЗ «ДЮСШ №2 з плавання Горішньоплавнівської міської ради».
Також було відзначено кращих тренерів-викладачів з олімпійських та неолімпійських видів спорту за підготовку спортсменів та команд до обласних, Всеукраїнських та міжнародних змагань  2016 року. Ними стали:
-    з олімпійських видів спорту:
1.    Баляшкін Олексій Миколайович – тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ м. Лубни.
2.    Батьковський Михайло Михайлович  - тренер-викладач з баскетболу Шишацької ДЮСШ.
3.    Богатинський Олександр Якович - тренер-викладач з баскетболу Пирятинської ДЮСШ.
4.    Панесов Валерій Семенович – тренер-викладач з плавання КЗ «ДЮСШ №2 з плавання Горішньоплавнівської міської ради».
5.    Тягній Юрій Михайлович - тренер-викладач з волейболу ДЮСШ          м. Лубни.
6.    Фесун Володимир Павлович – старший тренер-викладач з гандболу Зіньківської СДЮСШОР ім.В.П. Літвішка.
7.    Фомін Юрій Федорович- тренер-викладач з настільного тенісу Лохвицької КДЮСШ.
8.    Штанько Михайло Володимирович – тренер-викладач з футболу Карлівської районної ДЮСШ.
9.    Шудєгов Сергій Миколайович – тренер-викладач з греко-римської боротьби Миргородської ДЮСШ.
10.    Якуба Марина Вікторівна – тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ  м. Лубни.
-    з неолімпійських видів спорту:
1.    Сабіров Руслан Ринатович - тренер-викладач з футзалу Кобеляцької ДЮСШ.  
2.    Савін Олександр Кузьмич - тренер-викладач з кікбоксингу  Хорольської районної ДЮСШ.
3.    Прядка Володимир Семенович - тренер-викладач з карате Лохвицької комплексної ДЮСШ.
4.    Хачатрян  Хачатур Рафікович - тренер-викладач з пауерліфтингу Миргородської ДЮСШ.
Яворовський Валерій Олексійович - тренер-викладач з шахів Миргородської ДЮСШ.
Грамотами нагороджено і кращих спортсменів за успішну участь в обласних та Всеукраїнських  змаганнях 2016 року, а саме:
1.    Балко Ігор - греко-римська боротьба, Миргородська ДЮСШ.
2.    Богомол Антон – гандбол, Зіньківська СДЮСШОР з гандболу ім.В.П.Літвішка.
3.    Василенко Валентина - легка атлетика, ДЮСШ м.Лубни.
4.    Гармаш Надія – теніс настільний, Лохвицька КДЮСШ.
5.    Гупало Микита - плавання, КЗ «ДЮСШ №2 з плавання Горішньоплавнівської міської ради».
6.    Дмітрієв Артем - плавання, КЗ «ДЮСШ №2 з плавання Горішньоплавнівської міської ради».
7.    Остапко Аліна - легка атлетика, ДЮСШ м.Лубни.
8.    Полтавець Олександра – легка атлетика, Пирятинська ДЮСШ.
9.    Ткаченко Катерина – волейбол, ДЮСШ м.Лубни.
       Халяпіна Христина – футбол, Кобеляцька Кобеляцької ДЮСШ



 

 

На сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:30
За тиждень:1088
За місяць:2886
Всього:189549

Кориснi посилання