Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Перемога у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище”

 3g uW2aP3uQКоманда Полтавської області у складі 7 осіб взяла участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище”, яка цього року мала гасло “Збережемо енергію – збережемо Планету”. Організатором участі конкурсантів з Полтавщини є Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Захід відбувся 16-17 лютого 2017 року у місті Київ.

Учасниками конкурсу були учні загальноосвітніх, професійно-технічних та вихованці позашкільних навчальних закладів, які мають досягнення у практичній діяльності у сфері змін клімату, впровадження енергозбереження, використання поновлюваних джерел енергії для місцевих потреб, у підвищенні енергоефективності шкільних будівель та пропаганді енергозбереження.
За рішенням компетентного журі з 232 учнівських робіт було відібрано 55 кращих для участі в фіналі, у тому числі – шість від Полтавської області.
Переможцями Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище” стали:
у номінації «Інформування суспільства / пропаганда енергоефективності»
 - Белевщук Софія, учениця Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука з роботою «TRASH-MADE: заробляємо на смітті» (І місце);
-  Малишева Катерина, учениця групи Вищого професійного училища   № 7 м. Кременчука з роботою: «Людина: свідок чи винуватець катастрофічних змін на Землі?» (ІІІ місце);
у номінації «Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії»
-  Овчаренко Володимир, учень Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 24» Полтавської міської ради з роботою: «Альтернативні джерела енергії. Дослідження роботи сонячних колекторів» (ІІІ місце).
Переможці конкурсу нагороджені дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

 

 

На сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:308
За місяць:1617
Всього:215111

Кориснi посилання