Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбувся Всеукраїнський конкурс юних зоологів-тваринників

20170209 100246Вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді взяли участь у ІІ етапі ХІІІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників, який відбувся з 7 по 9 лютого 2017 року у м. Київ на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Від Полтавської області свої науково-дослідницькі роботи представили: Голуб Андрій, вихованець гуртка «Знавці тераріумів» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учень Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г. Шевченка; Хмелевський Дмитро, вихованець філії еколого-натуралістичного центру у Полтавському районі, учень 11 класу Терешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Гордієнко Денис, учень Божківського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради.
За рішенням журі Хмелевський Дмитро посів І місце у секції «Зоологія» і нагороджений Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Голуб Андрій – одержав цінний подарунок від організаторів конкурсу за зразковий  виступ.
Усі учасники заходу були нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. 

 

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:51
За тиждень:243
За місяць:1552
Всього:215046

Кориснi посилання