Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулось відкриття виставки керамічних виробів гончарної студії «Керамік» Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

 01022017006У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці  імені І.П. Котляревського відбулось відкриття виставки виробів керамічних гуртків, студії «Керамік» виготовлених вихованцями Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

На виставці представлено понад сто виробів. У кожному втілено найнеймовірнішу добру і світлу дитячу фантазію. Для виготовлення виробів використано Слав'янську глину.
Керівники гуртка досвідчені педагоги, архітектор за фахом, Ірина Анатоліївна Матвієнко та вчитель Ірина Михайлівна Ардашева, позитивно відзначили кожну роботу вихованців.
У студії учні створюють вироби від найпростіших площинних фігурок тварин, квітів, панно, біжутерії до об’ємних складних керамічних композицій. Також вони є частими гостями Опішнянського музею гончарства, знайомляться з процесом виготовлення гончарних виробів в Опішнянському ліцеї. Багато з них пишуть наукові роботи, які захищають  на обласних конкурсах юних дизайнерів «Космічні фантазії» та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Головна увага на заняттях в студії "Керамік" приділяється розвитку художньої і технічної творчості вихованців. Раціональне навчання впливає на розвиток в учнів сприйняття, спостережливості, пам’яті, мислення, мови, розумових операцій, емоцій, волі, інтересів, здібностей. З цих досить важливих ланок, які взаємо доповнюють одна одну, складається міцний, надійний творчо-виховний  ланцюжок.

 

 

На сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:308
За місяць:1617
Всього:215111

Кориснi посилання