Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

7 лютого 2017 року - День безпечного Інтернету

image

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету, який пройде під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

День безпечного Інтернету відзначається другого дня другого тижня другого місяця щорічно. Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю.
У навчальних закладах України цей день проходить за підтримки Міністерства освіти і науки та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
З метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету, забезпечення відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки компанії ТОВ Майкрософт Україна 8 лютого 2017 року проводить Всеукраїнські вебінари:
- з 10.00 до 10.30 для учнів старших класів «Як зробити Інтернет безпечним»;
- з 10.45 до 11.30 для учителів та батьків «Безпечний Інтернет».
Для участі у заходах необхідно перейти за посиланням: https://join.microsoft.com/meet/a-romanr/R362Z3D1

Пропонуємо провести в школі інформаційні заходи для дітей, вчителів та батьків: виховні години, тренінги та інше.

 

●Сайт Онляндія – безпечна веб-країна: http://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm

●Сайт про безпеку в Інтернеті від Google – http://www.prointernet.in.ua.

●Тренінг “Критичне оцінювання ресурсів інтернету” для вчителів і учнів: http://wiki.iteach.com.ua/Тренінг_”Критичне_оцінювання_ресурсів_інтернету”_для_вчителів_і_учнів.

●Мультимедийный учебный дистанционный курс безопасного пользования ресурсами сети Интернет – https://onlinesafety.info/#/home.

●Урок Інтернет-безпеки для проведення з дітьми: http://startuem.lg.ua/?p=1445.

●Посібник «Освіта в сфері прав людини в Інтернеті» з 5 новими груповими вправами:

https://www.academia.edu/18492034/Освіта_в_сфері_прав_людини_в_Інтернеті._Human_rights_in_the_Internet._Manual_for_educators_and_youth_workes

●Онлайн курс «Права людини та Інтернет», що передбачає ознайомлення Інтернет-користувачів з їх правами в онлайновому середовищі: http://hr-online.org.ua/ua/kursi/.

●Тренінгові вправи з безпечної поведінки в Інтернеті для дітей та молоді переможців Національного конкурсу:http://startuem.lg.ua/?p=1427#more-1427 або знайти у журналі «Соціальний педагог» видавництва «Шкільний світ» (Випуск №2, 2015).

●Міжнародна кампанія «Рух проти мови ненависті он-лайн»: http://www.nohatespeechmovement.org/ (англійською мовою) або http://nhsm.info/ (українською мовою).

●Практичний посібник «Букмаркс: керівництво по боротьбі з мовою ненависті он-лайн за допомогою освіти у сфері прав людини»: http://nohate.ext.coe.int/Campaign-Tools-and-Materials/Bookmarks (англійською мовою).

●10 правил безпечного користування Інтернетом http://svit-molodi-kiev.svitmolodi.com.ua/ua/school-user/news/10-pravil-bezpechnogo-koristuvannya-nternetom
Детальніше: http://school16.org/do-vsesvitnogo-dnya-bezpeki-ditey-u-merezhi-internet  

 

На сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання