Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбувся Обласний форум учнівського самоврядування «Вибори голови обласної ради старшокласників Полтавщини»

ЦентральнаЗ метою активізації процесу діяльності органів дитячого самоврядування на рівні районів, міст та загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського на базі Полтавського університету економіки і торгівлі було проведено обласний форум лідерів учнівського самоврядування.

У роботі взяли участь начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Олена Ухань, проректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олександр Манжура, проректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Наталія Корягіна.
Під час форуму обговорювалися питання щодо головних цільових орієнтирів учнівського самоврядування та підсумків проведення обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє» у 2016 році.
Директор навчально-наукового інституту лідерства Світлана Нестуля провела майстер-клас «Що значить бути лідером?»
Також було обрано голову обласної ради старшокласників Полтавщини. Ним став Станіслав Коваленко, учень 10 класу Розсошенської гімназії Полтавського району.

 

На сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:308
За місяць:1617
Всього:215111

Кориснi посилання