Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Перемога юннатів Полтавщини у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів-тваринників

 20180202 121613З 31 січня по 2 лютого 2018 року делегація Полтавської області у складі: Чепіги Артема, Бойко Діани вихованців гуртка «Знавці тераріумів» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учнів 7 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г.Шевченка та Маслака Захара, учня 6 класу Козельщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Захід відбувався у місті Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

 131 січня 2018 року Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Конкурс складався з двох етапів – заочного й очного, і у ньому взяли участь юні екскурсоводи, які представили музеї військово-історичного, літературного (літературно-меморіального) профілів, історії населеного пункту.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі урочисто відзначено 100-річчя бою під Крутами

129 січня 2018 року в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі було урочисто відзначено 100-річчя бою під Крутами. До урочистостей долучилася директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко.

У лютому 2018 року відбудеться третій етап Фестивалю художньої та соціальної творчості учнівської молоді «У світі Астрід Ліндгрен»

imagesДепартамент освіти і науки облдержадміністрації закликає взяти участь у третьому етапі Фестивалю художньої та соціальної творчості учнівської молоді «У світі Астрід Ліндгрен», ініційованого ГО Педагогічний центр «Академія» та підтриманого Посольством Королівства Швеції в Україні.

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді проведено обласний фестиваль майстер-класів художньої творчості для дітей з особливими освітніми потребами

126 січня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) з метою сприяння соціально-психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими освітніми потребами, заохочення соціальної та творчої активності, популяризації їх творчості вдруге проведено обласний фестиваль майстер-класів художньої творчості для дітей з особливими освітніми потребами. Організаторами виступили Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді.

29 січня 2018 року –100-річчя бою під Крутами

КРУТИ САЙТ29 січня 2018 року в Україні відзначають 100-річчя бою під Крутами.
У цей день 1918 року юні київські курсанти і козаки «Вільного козацтва» на залізничній станції біля села Крути під Києвом протягом майже п’яти годин вели нерівний бій із супротивником на захист молодої Української Народної Республіки.

Відбувся обласний семінар-практикум тренерів команд з пішохідного туризму

 IMG 9253 117-18 січня на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ПОЦТКУМ) та комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №15 Полтавської міської ради Полтавської області» було проведено обласний семінар-практикум тренерів команд з пішохідного туризму за темою: «Заходи щодо забезпечення безпеки учасників під час змагань з пішохідного туризму». У роботі семінару взяли участь 32 тренери туристських команд з 18 міст, районів та об’єднаних територіальних громад області.

У Миргородському міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулося Свято Маланки і Василя

2 313 січня в Миргородському міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (ЦЕНТУМ) відбувся захід "Народні свята. Свято Маланки та Василя», який підготували керівники гуртків екологічного відділу ЦЕНТУМ Тузенко Н.В. та Венціславська Т.В. 

У Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті № 1 І-ІІІ ступенів до Дня Соборності України провели флешмоб «живий ланцюг єдності»

122 січня учнівський та педагогічний колектив Полтавської школи-інтернату № 1 долучилися до відзначення дня Соборності, – дня єдності українського народу. У заході активну участь взяла начальник відділу закладів інтернатного типу позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Ухань Олена Анатоліївна.

Розпочала роботу зимова наукова предметна школа

DSC 0832Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 3 до 20 січня 2018 року реалізує свій науково-оздоровчий проект - зимову наукову предметну школу, яка працює на базі структурного підрозділу – обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог», що у с. Міські Млини Зіньківського району.

Святий Миколай завітав до Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

DSC 018019 грудня 2017 року до вихованців та педагогічних працівників Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді завітав у гості Святий Миколай. 

Свято Миколая організувала керівник гуртка «Квіткова фантазія» Мирна Галина Миколаївна разом зі своїми вихованцями. Глядачами заходу стали вихованці центру, батьки, педагоги.

У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено свято до Дня Святого Миколая

 DSC0000У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради до Дня Святого Миколая для вихованців молодшого віку було організовано тематичне свято «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час».

Під час заходу вихованці дізналися про доброчинні справи Святого Миколая, згадали про такі вічні цінності, як любов до ближнього, доброта і милосердя; долучилися до цілющих джерел народної мудрості пращурів та здобутків національної культури.

Визначено переможців обласного конкурсу з інформаційних технологій

IMG 20171205 1117045-7 грудня 2017 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (ЦНТТУМ) було проведено обласний конкурс з інформаційних технологій.
У ньому взяли участь команди Гребінківської і Карлівської станцій юних техніків (СЮТ), Глобинського районного Центру дитячої і юнацької творчості (ЦДЮТ), Полтавського районного Будинку дитячої і юнацької творчості (БДЮТ), Кременчуцького і Полтавського міських центрів позашкільної освіти (МЦПО), Полтавської обласної гімназії імені А.С. Макаренка, Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради, Диканського навчально-виховного комплексу імені М.В. Гоголя, Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради.

Зустріч учнів Полтавської школи-інтернату №1 з Олександром Хижняком

на головнуУ Полтавську школу-інтернат №1 I-III ступенів Полтавської обласної ради до учнів 5-11 класів завітали незвичайні гості, а саме український боксер-любитель, чемпіон світу (2017), чемпіон Європи (2017), чемпіон світу серед молоді (2012), бронзовий призер Європейських ігор (2015), призер чемпіонату Європи серед молоді, чемпіон України (2016), заслужений майстер спорту України, кращий боксер світу 2017 року незалежно від вагової категорії Олександр Хижняк та керівник Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Людмила Калаптуровська.

Юні туристи з Полтавщини взяли участь у Відкритому Кубку Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін»

 IMG 8566З 1 до 3 грудня 2017 року юні туристи Полтавської області взяли участь у Відкритому Кубку Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін», присвяченому «Дню гідності та Свободи України». 

На сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:146
За тиждень:146
За місяць:2888
Всього:194209

Кориснi посилання