Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Міністерство освіти і науки України надало рекомендації з виховання дітей у школах

виховання дітей сайтМіністерство освіти і науки України розробило аналітичні матеріали щодо проблемних питань, які мають місце в дитячому середовищі та, які мають врахувати керівники і педагогічні працівники шкіл при плануванні виховної роботи з учнівськими колективами. Зокрема звертають увагу педагогів на декілька гострих проблем виховання молоді, що притаманні сучасному українському суспільству.

Міністерство освіти і науки України надало перелік програм для позашкільних навчальних закладів

позашкільна освітаМіністерство освіти і науки України надало для використання перелік навчальних програм із позашкільної освіти, що отримали гриф МОН та рекомендовані до використання у позашкільних навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році.
Перелік навчальних програм | Переглянути

Важливі пам’ятні та ювілейні дати 2017-2018 навчального року

свята на сайтВсеукраїнські пам’ятні та ювілейні дати:
8 вересня − 120 років з дня народження Івана Борковського (1897-1976), археолога;
17 вересня – День батька (третя неділя вересня);
22 вересня − День партизанської слави;
25 вересня − 85 років з дня народження Анатолія Солов’яненка (1932-1999), співака, громадського діяча, Героя України, народного артиста України.
14 жовтня − День захисника України;
14 жовтня − День українського козацтва;

Вихованці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді підкорили Карпатські вершини

1З 23 липня до 7 серпня 2017 року вихованці гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в рамках Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської молоді здійснили надскладний пішохідний похід третьої категорії складності по Карпатах (масив Горгани).
Подорож здійснювалася за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. Дітей супроводжували методист із туристської справи, керівник походу – Криворучко Анатолій Вікторович, та завідуюча методичним відділом, заступник керівника – Порубай Наталія Юріївна.

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Ерудит» долучився до проведення інформаційної кампанії, присвяченої відзначенню Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Es0NkZcEBCIУ рамках проведення інформаційної кампанії відбулося засідання круглого столу «Відверто про важливе, або зупинимо торгівлю людьми разом». Під час заходу розглянуто питання: як не потрапити у пастку торгівців людьми, про права людини, правила безпечного перебування за кордоном, небезпеку викрадення людей, кіднепінга, зарубіжного рабства, реабілітацію та допомогу постраждалим після повернення з рабства. Також діти переглянули відеоролики «Зупинимо торгівлю людей разом!», «Зупинимо дитяче жебракування разом!» у яких дізналися про долю однолітків, які примушені жебракувати, підкоряючись злочинним намірам дорослих.

Вихованці обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді повернулись з археологічної експедиції

131 липня 2017 року з археологічної експедиції повернулися вихованці гуртка «Археологічне краєзнавство» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. При підтримці членів клубу археологів «Земляни», вони брали участь у розкопках могильника черняхівської культури поблизу смт. Шишаки.
Експедицію очолювали: Рейда Роман Миколайович, науковий співробітник Інституту археології НАН України, кандидат історичних наук та Гейко Анатолій Володимирович, завідувач відділу палеогончарства Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, кандидат історичних наук. Захід відбувся за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Працівники Департаменту освіти і науки долучились до відзначення Дня Конституції України

IMG 189928 червня у Полтаві, з нагоди 21-ї річниці Конституції України, відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, пам’ятного знаку Загиблим українським козакам та монументу Івану Мазепі.
Сотні полтавців – депутати, представники влади, духовенства, державних установ, у тому числі Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, громадські активісти – пройшли урочистою ходою до пам’ятників тих, хто, у різні часи, боровся за незалежність та соборність України. А артисти Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя продекламували вірші.

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України

конституція України28 червня 1996 року було прийнято Основний Закон нашої держави. 
Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко привітала випускників Омельницького ліцею

 124 червня 2017 року в актовій залі Омельницького ліцею Омельницької сільської ради Кременчуцького району відбувся випускний вечір для учнів 11 класу.

Урочистий захід відвідали: директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації – Харченко Олена Вікторівна, сільський голова Омельницької об’єднаної територіальної громади – Шереметьєва Олександра Іванівна, заступник сільського голови, виконуюча обов’язки старости с. Рокитне – Лагай Олена Вікторівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради – Надуда Вікторія Василівна, доктор педагогічних наук, професор, декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, заслужений працівник освіти України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України – Гриньова Марина Вікторівна, директор Рокитненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Боярський Дмитро Едуардович.

Відбувся Всеукраїнський педагогічний практикум «Світ творчості»

1З 20 по 22 червня 2017 року у Полтаві на базі обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся Всеукраїнський педагогічний практикум «Світ творчості» на тему «Формування екологічної культури та здорового способу життя шляхом залучення учнівської молоді до науково-дослідницької та експедиційної діяльності в умовах об’єктів природно-заповідного фонду». У заході взяли участь директори обласних позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму з 21 області України.

Відбувся 53 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму

1У період з 16 по 20 червня 2017 року на базі Вельбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради при сприянні Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Гадяцької районної державної адміністрації, відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений 53 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму.

90 дітей долучилися до «Інклюзивного марафону» – свята доступності та взаємодії

1У Полтавському навчально-реабілітаційному центрі вже вдруге відбувся спортивно-розважальний захід «Інклюзивний марафон», у якому взяли участь 90 вихованців.
Організаторами заходу стали Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, Управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Полтавський навчально-реабілітаційний центр Полтавської обласної ради та Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх».

Юні ботаніки-призери Всеукраїнського експедиційно-польового збору

 DSCN1597Команда Полтавської області у складі вихованців Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Ляшенко Аделіни, Буціної Марини та керівника Ленченко Наталії Михайлівни брала участь у VІ Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі юних ботаніків, який проводився з 13 по 15 червня 2017 року у Кіровоградській області.

Відкриття ХІ Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю «Опішне – 2017»

IMG 957513 червня 2017 року у Державній спеціалізованій художній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського відбулося відкриття ХІ Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю «Опішне – 2017», який триватиме до 23 червня.

Перемоги вихованців Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у всеукраїнських експедиційно-польових зборах

 

IMG 20170609 1037497-9 червня 2017 року відбулися два всеукраїнських заходи: збір юних екологів на Тернопільщині та збір юних зоологів у Закарпатті. Під час обох заходів вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді отримали призові місця.

На сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:187
За тиждень:768
За місяць:2392
Всього:165670

Кориснi посилання