Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні туристи з Полтавщини взяли участь у Відкритому Кубку Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін»

 IMG 8566З 1 до 3 грудня 2017 року юні туристи Полтавської області взяли участь у Відкритому Кубку Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін», присвяченому «Дню гідності та Свободи України». 

Полтавським центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний конкурс-змагання з радіоконструювання

  DSC000529-30 листопада 2017 року на базі Полтавського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ПОЦНТТУМ) було проведено обласний конкурс-змагання з радіоконструювання. 

Проведено обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій»

0123 та 28 листопада в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся VІІІ обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» серед вихованців інтернатних закладів.
Учасників вітали спеціалісти Департаменту освіти і науки ОДА Інна Сіріченко та Тетяна Авдєєва, а також вихованці гуртків ОЦЕВУМу.

До Міжнародного дня інвалідів в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді провели щорічний обласний захід «Нам все під силу!»

0129 листопада 2017 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) пройшов щорічний обласний захід до Міжнародного дня інвалідів «Нам все під силу!», основною метою якого є сприяння соціально-психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими освітніми потребами, привернення уваги громадськості до їх проблем. 

Міжнародний день людей з інвалідністю

imagesЩороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.
Мета цього свята – нагадати громадськості про проблеми, з якими щоденно стикаються інваліди.
Велика кількість людей з інвалідністю щодня потрапляють у ситуації, які перешкоджають їхній участі в суспільному житті. А крім того, вони часто піддаються дискримінації, не маючи можливості користуватися основними правами людини.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

iosavvrl gmЩороку 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.
Вперше Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначався 1 грудня 1988 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров'я. Головна мета - звернути увагу суспільства на цю проблему.

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогів хореографічного жанру

0127 листопада 2017 року у приміщенні Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогів хореографічного жанру (координатор – методист ОЦЕВУМ Клименко Ольга Романівна).
У засіданні взяли участь 40 педагогів із закладів позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти та 22 вихованці ОЦЕВУМ.

Юні туристи Полтавщини завершили туристський сезон 2017 року

1 2З 24 до 26 листопада 2017 року на базі Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 був проведений 22 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщенні, – останні змагання нинішнього року, що входять до заліку обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників позашкільних закладів освіти

11У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників позашкільних закладів освіти з організації навчально-методичної роботи, яке проводила голова методичного об′єднання, заступник директора ОЦЕВУМ з навчально-методичної роботи Артюх Світлана Іванівна.

Вихованці гуртків художньо-технічного профілю взяли участь у конкурсі з рукоділля «Візерунки фантазій»

1На базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс з рукоділля для вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій».У ньому взяли участь делегації від Новосанжарського, Карлівського, Зіньківського, Пирятинського, Полтавського, Гадяцького, Кременчуцького, Чутівського, Диканського, Великобагачанського, Карлівського районів, м. Миргород, Лубни, Полтава та Горішні Плавні.

Проведено обласне методичне об'єднання педагогів вокально-інструментального жанру

 122 листопада на базі Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа № 11 І-ІІІ ступенів Полтавської міської ради» було проведено обласне методичне об'єднання педагогів вокально-інструментального жанру.

Участь у засіданні взяли 50 учасників, серед них – 24 педагоги з позашкільних навчальних закладів області.
Відкрила засідання директор Полтавської загальноосвітньої школи
№ 11 І-ІІІ ступенів Олійниченко Валентина Олександрівна, яка познайомила присутніх зі школою, презентуючи особливості навчально-виховного процесу навчального закладу.

День пам’яті жертв голодоморів

125 листопада 2017 року – День пам’яті жертв голодоморів.
Цей День щорічно відзначається в Україні у четверту суботу листопада.
Голодомор – акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Юні краєзнавці Полтавщини звітуються про свою роботу

121-22 листопада 2017 року в м. Полтаві на VІІІ краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята» зібралися кращі юні краєзнавці області. Цього року Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді вперше проводив цей захід на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

У Миргородському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулось свято «Осінь-чарівниця»

1У Миргородському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді м. Миргорода відбулося свято осені «Осінь-чарівниця». У рамках програми були проведені акції «Жовте листя – осінь без диму» та «Обережно! Отруйні гриби». Працювало фотоательє у вигляді сердечка, прикрашеного вінком з опалого листя, у якому фотографувалися діти і дорослі. До уваги вихованців гуртків та гостей було запропоновану розважальну програму на якій виступила агітбригада «Джерело». Діти брали участь в різноманітних іграх та вікторинах.

Шановні освітяни! Вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

1Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Вони навіки залишаться в пам’яті народу, стануть гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

На сайті

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:4
За місяць:1404
Всього:183925

Кориснi посилання