Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Полтавська платформа інноваційних практик створення сучасного освітнього середовища в об’єднаних територіальних громадах приймає ХХV Каришинські читання у творчій вітальні «Калинове гроно Омельника» Омельницької об’єднаної територіальної громади

DSCF8646Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, 30 травня 2018 року взяла участь у ХХV Каришинських читаннях, що проходили в опорному закладі «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст. » Омельницької об’єднаної територіальної громади.

Захід відбувся у рамках міжнародної науково-практичної конференції «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі» (ХХV Каришинські читання) у творчій вітальні «Калинове гроно Омельника», яка вже п’ятий рік поспіль гостинно відкриває свої двері для творчих людей, із багатою життєвою історією та визначними професійними досягненнями.
Цьогорічна зустріч була присвячена творчими особистостям Омельницького краю – талановитим землякам, геніям науки, почесним громадянам села та продовжувачам славетних родів  Курінних, Гриньових та Мельників, які вивели у світ сотні молодих людей, дали міцні знання та путівку в життя. Тож, невипадково гаслом заходу стали слова:  «Ой роде наш красний, роде наш прекрасний»!
Організаторами та учасниками ХХV Каришинських читань стали Департамент освіти і науки облдержадміністрації, природничий факультет Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, науковці закладів вищої освіти України і світу, Омельницька об’єднана територіальна громада та Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка.

На сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:40
За тиждень:214
За місяць:2464
Всього:212361

Кориснi посилання