Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтаві відбулось засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників

019 листопада представники методичної служби 35-ти позашкільних навчальних закладів, діяльність яких координує Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, взяли участь у засіданні обласного методичного об’єднання з організації навчально-методичної роботи. Всього у заході взяли участь 42 педагоги.

На початку засідання присутні проголосували за реорганізацію обласного методичного об’єднання з навчальної, методичної та масової роботи, яке діяло на теренах області останні 6 років, затвердивши його подальший формат саме як методичне об’єднання з організації навчально-методичної роботи. Одноголосно головою методоб’єднання обрано заступника директора з навчально-методичної роботи ОЦЕВУМ Артюх Світлану Іванівну, яка, в свою чергу, розкрила питання «Основні аспекти організації методичної роботи в позашкільному навчальному закладі».
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики змісту освіти ПОІППО імені М.В. Остроградського Канівець Зоя Миколаївна висвітлила питання «Мовленнєва компетентність педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів».
З метою обміну досвідом, методист відділу раннього розвитку дитини ОЦЕВУМ Разінькова Ніна Іванівна презентувала діяльність відділу через доповідь на тему: «Організація виховної і дозвіллєвої роботи серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в позашкільному навчальному закладі».
Підсумки обласного конкурсу на кращі методичні розробки серед педагогів ПНЗ естетичного спрямування «Мозаїка творчої майстерності» підвела Окара Алла Миколаївна, завідувачка відділом методичної роботи ОЦЕВУМу.
Також учасники засідання визначили ряд питань, що можуть бути розглянуті на наступній зустрічі та обговорили можливість її проведення на базі одного з районних закладів.

 

На сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання