Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

18 ЛИСТОПАДА – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА ТА СЕКСУАЛЬНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

НасльствоСексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя.

Останні дослідження свідчать про те, що у 70 – 85% випадків сексуальних зловживань щодо дітей злочинець є знайомою для дитини людиною. У 90% випадків про такі зловживання не повідомляють в поліцію.
Україна ратифікувала Конвенцію Ради Європи про захист дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації у 2012 році і тим самим взяла на себе відповідальність щодо здійснення заходів із запобігання сексуальній експлуатації і насильства над дітьми.
18 листопада 2016 року європейська спільнота вдруге відзначатиме Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.
Основними завданнями Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації є:
- підвищення рівня обізнаності суспільства про проблему сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей;
- сприяння відкритій дискусії з питань попередження сексуального насильства та захисту дітей.
Для попередження ситуацій насильства вкрай важливо відкрито обговорювати проблему, проводити відповідне навчання фахівців, здійснювати просвітницьку діяльність серед батьків та дітей.


 

 

 

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:1
За місяць:2251
Всього:212148

Кориснi посилання