Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Напередодні Нового року відбулися змагання зі спортивного орієнтування«Сніжинка-2018»

 1У лісовому масиві поблизу села Копили Полтавського району відбулися 21-і змагання зі спортивного орієнтування Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Сніжинка – 2018».

У змаганнях взяли участь вихованці гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської селищної ради та юні орієнтувальники освітніх закладів м. Полтави та Полтавського району–всього107 учасників.

На складних дистанціях у засніженому лісі на пересіченій місцевості юні спортсмени протягом однієї години контрольного часу повинні були знайти найбільшу кількість контрольних пунктів та отримати залікові бали.
Найкращі результати у своїх вікових групах показали Трощак Стефанія, Бокань Дмитро, Трощак Назарій, Чопівський Богдан – вихованці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Позняк Олександра, Олефір Анастасія – вихованці Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської селищної ради.
Цікавим було завершення змагань. Нагородження переможців відбулося на лісовій галявині біля прикрашеної новорічної ялинки, де організатори змагань та Дід Мороз, що завітав до юних спортсменів, вручили дітям грамоти, призи та новорічні подарунки.

 


 

 

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:65
За тиждень:1123
За місяць:2921
Всього:189584

Кориснi посилання