Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавській області вперше в Україні розпочато навчання педагогічних працівників наданню невідкладної домедичної допомоги

 IMG 1623У Решетилівському районі стартував пілотний проект програми з навчання наданню невідкладної домедичної допомоги постраждалим “Золоті хвилини життя”.

З 9 по 11 серпня 2016 року на базі Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ступенів, Решетилівської ЗОШ І ступеня та Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника 144 педагоги дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів навчались надавати невідкладну домедичну допомогу на перших хвилинах виникнення надзвичайних ситуацій чи подій, що загрожують життю та здоров’ю людини, або у разі різкого погіршення стану здоров’я у повсякденних умовах.

У результаті реалізації пілотного проекту щонайменше 30 % педагогівкожного навчального закладу оволоділи навичками надання невідкладної домедичної допомоги. Тепер, навіть у найвіддаленішому куточку району, у разі виникнення критичної ситуації у закладі освіти, обов’язково буде присутня людина, яка знає, що робити до приїзду медичних працівників, людина, яка зможе врятувати життя!

Проект
“Золоті хвилини життя” розроблено та здійснюється громадською організацією «Медичний спецпідрозділ «Вартові життя», яку очолює Вікторія Лоза.

Реалізація першого етапу проекту стала можливою завдяки сприяння голови Полтавської обласної ради О.Ю. Біленького, організаційної та інформаційної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Решетилівської районної адміністрації і відділу освіти, сім”ї та молоді Решетилівки та фінансової підтримки громадської організації  «Патріоти Решетилівщини».

 

На сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:51
За тиждень:243
За місяць:1552
Всього:215046

Кориснi посилання