Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Стартував ІІІ Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 IMG 61977 серпня 2016 року на морському вокзалі м. Одеса відбулось урочисте відкриття ІІІ Всеукраїнського етапу  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У відкритті взяли участь: керівник головного штабу гри Анатолій Грива, члени Ради козацьких отаманів України, воїни – учасники АТО, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олена Вікторівна Харченко, офіцери штабу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, оперативного командування «Південь», Одеської військові академії.

 Учасники гри пройшли парадною колоною від Соборної площі центральними вулицями Одеси. Захід почався з хвилини мовчання в пам’ять про воїнів, що загинули, захищаючи незалежність України.

Під час заходу директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олена Вікторівна Харченко урочисто передала естафету проведення гри та символу «Джури» від Полтавської до Одеської області.

Всього у грі беруть участь 25 команд з різних куточків України. Полтавщину представляє рій «Удайські козаки» Калайдинцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Ф.Д.Рубцова Лубенського району (виховники-педагоги Крутій С.В., Голубенко Л.І.).

Команди-учасники продемонструють вміння та навички у стройовій підготовці, виконанні патріотичних пісень. Також юні джури змагатимуться зі спортивного орієнтування, стрільби з пневматичної зброї, покажуть здібності під час інтелектуальної гри «Пластун», візьмуть участь у майстер-класах з в’язання туристських вузлів, використання індивідуальних засобів захисту, долатимуть смугу перешкод. Крім конкурсів і змагань, попереду у них пізнавальне і цікаве дозвілля. Юнаки та дівчата побувають на різних екскурсіях в Одесі, зустрінуться з екіпажем флагмана ВМС України фрегата «Гетьман Сагайдачний».

 

На сайті

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:1
За місяць:2251
Всього:212148

Кориснi посилання