Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Яскраве літо талановитих дітей

 DSC 0454Обласний дитячо-юнацький табір «Еколог» розміщений у мальовничій місцевості на території проектованого ландшафтного заказника «Міські Млини» поблизу Опішні. Це профільний стаціонарний табір, що є структурним підрозділом Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Основною відмінністю «Еколога» від інших дитячих оздоровчих таборів є його екологічна спрямованість

          З 31 травня 2016 року в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог» розпочалося оздоровлення дітей та учнівської молоді. Табір радо зустрів талановитих та обдарованих дітей з різних куточків Полтавської області.

           Це діти, які є переможцями та призерами районних, обласних, всеукраїнських конкурсів, олімпіад, юні науковці Малої академії наук.

          Головною метою діяльності профільного табору «Еколог» є організація активного інтелектуального відпочинку школярів, задоволення інтересів і духовних потреб дітей, їх екологічне виховання, розкриття талантів, розвиток творчих здібностей, зміцнення здоров’я обдарованої молоді.                 

Протягом оздоровчого періоду діти здійснювали велосипедні прогулянки у природу, знайомилися із природними краєвидами, вивчали флору та фауну місцевості. Також цікавим видом роботи є екскурсії екологічними стежками.Розроблено два маршрути екологічної стежки – «Табірний» та «Ворсклянський», які використовуються для екскурсійної діяльності та науково-дослідницької роботи. Включення таких екскурсій до плану роботи табору сприяє реалізації завдань екологічної освіти й виховання, розширенню екологічного світогляду дітей.

       У таборі на дітей чекали купання у річці «Ворскла», цікаві та змістовні конкурси, свята, танцювальні флеш-моби, дискотеки,виїзні екскурсії до кінного господарства, Державної спеціалізованої художньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні», меморіального музею-садиби філософа й колекціонера опішнянської кераміки Леоніда Сморжа, до музею українського весілля.

          Вечорами проводилися масові заходи, концертно-розважальні програми, конкурси, спортивні естафети, виступи творчих колективів обласного центру естетичного виховання та Полтавської обласної філармонії.

             Для дітей працювали гуртки різних профілів (екологічного, туристичного, естетичного), де вони можуть оволодіти технікою квілінг, модульне орігамі, бісероплетіння, вишивання, декупаж.Робота цих гуртків організована у зручний для відвідування дітьми час. Зміст гурткової роботи відповідає віку дітей.

           У період літнього відпочинку особлива увага приділяється питанням збереження життя та здоров’я дітей, попередженню дитячого травматизму, нещасних випадків. Для цього в оздоровчому дитячому закладі створені безпечні умови для проживання, харчування, медичного обслуговування дітей з належним дотриманням санітарно-гігієнічних норм.

            Протягом трьох змін літнього оздоровчого сезону у таборі оздоровлено 419 школярів з різних районів Полтавської області.

         Четверта зміна чекає на відпочинок та оздоровлення ще 140 юних науковців.

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:96
За тиждень:488
За місяць:1797
Всього:215291

Кориснi посилання