Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Профільний табір з денним перебуванням «Юний технік»

   1Згідно з річним планом роботи Полтавського обласного центру науково-технічної творчості  учнівської молоді Полтавської обласної ради  наказом Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 17.05.2016 року № 233 на базі Центру була організована робота профільного табору з денним перебуванням “Юний технік” з 06 по 29 червня  2016 року.

 Учасниками табору були 30 кращих вихованців Центру.

         Протягом табірної зміни була організована робота технічних гуртків :

- автотрасове моделювання (Драчинський А.Г.),

- моделювання та конструювання одягу (Гецелевич Л.Л.),

- кераміка  (Матвієнко І.А., Ардашева І.М.),

- операторів короткохвильовиків (Денисюк Д.В.),

- початкове-технічне моделювання (Козирод О.Г.),

- авіамоделювання (Бавикін А.В., Похно Д.О.),

-"Фантазія"(Радостєва Є.В.).

           В першій половині дня вихованці займалися в гуртках за обраними профілями, а в другій половині – для них була організована культурна програма.

         Вихованці відвідували басейн СК “Спартак”, де з ними  займалися досвідчені тренери з плавання. Також вони двічі побували на перегляді кінофільмів в кіносистемі торгівельного центру “Конкорд”, в ботанічному саду ПНПУ ім. В.Г.Короленка,  в  музеї пожежної техніки, музеї дальньої та стратегічної авіації, відвідали Полтавський художній музей ім. М. Ярошенка (Галерея мистецтв).

Під час роботи табору проведені показові запуски авіамоделей, рухомі ігри на спортивному майданчику ЦНТТУМ, виставка-конкурс творчих робіт вихованців.

Для учасників профільного табору було організоване двохразове гаряче харчування на базі їдальні СТ "Кооперативний технікум".

 

На сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:96
За тиждень:488
За місяць:1797
Всього:215291

Кориснi посилання