Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

timthumb12 грудня 2017 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося засідання журі обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти, до складу якого увійшли фахівці з Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського та Полтавського ОЦЕВУМ.

Мета конкурсу – привернення уваги до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.
Основними завданнями є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення у молоді значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки.
Цьогоріч конкурсантами стали 66 «юних європейців» із 14-ти районів (Великобагачанського, Глобинського, Зіньківського, Карлівського, Козельщинського, Котелевського, Лубенського, Машівського, Миргородського, Оржицького, Полтавського, Семенівського, Хорольського, Шишацького) та 4-х міст (Полтави, Кременчука, Горішні Плавні, Лубен) області.

За перемогу у конкурсі нагороджені:


Дипломом першого ступеня:
Величко Ілона
(І вікова категорія) – учениця Шишацької спеціалізованої школи імені В.І. Вернадського Шишацької селищної ради;
Шевчук Ростислав
(І вікова категорія) – учень спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради;
Бриненко Михайло
(ІІ вікова категорія) – учень Хорольської гімназії Хорольської районної ради
Дуденко Ольга
(ІІІ вікова категорія) – учениця Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради;
Перхайло Владислав
(ІV вікова категорія) – учень опорного закладу «Новооржицька загальноосвітня школа I-III ступенів» Оржицької районної ради;

Дипломом другого ступеня:
Кравченко Андрій
(І вікова категорія) – вихованець гуртка «Журналістика» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
Громова Аліна
(І вікова категорія) – Вихованка творчого об’єднання «Клуб юних кореспондентів» Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості;
Сергієнко Діана
(ІІ вікова категорія) – Вихованка дитячо-юнацького клубу «Господарочка» Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання;
Макаренко Сергій
(ІІ вікова категорія) – учень філії «Воронинцівська загальноосвітня школа I-II ступенів» опорного закладу «Новооржицька загальноосвітня школа I-III ступенів» Оржицької районної ради;
Шульга Аліна
(ІІІ вікова категорія) – учениця Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради;
Гридін Дар’я
(ІІІ вікова категорія) – учениця Петракіївського навчально-виховного комплексу Хорольської районної ради;
Ніколайчук Аліна
(ІV вікова категорія) – учениця Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 2 Зіньківської районної ради;
Кікачейшвілі Діана
(ІV вікова категорія) – Вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського ОЦЕВУМ;

Дипломом третього ступеня:
Єльченко Марина
(І вікова категорія) – учениця Солоницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради;
Солоненко Єлизавета
(І вікова категорія) – учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради;
Яковлєва Аліна
(І вікова категорія) – Вихованка гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
Календарь Наталія
(ІІ вікова категорія) – учениця Семенівського навчально-виховного комплексу № 1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селещної ради;
Сергієнко Поліна
(ІІ вікова категорія) – учениця Устивицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради;
Косенко Інна
(ІІ вікова категорія) – учениця Лубенської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Лубенської міської ради;
Христенко Дана
(ІІІ вікова категорія) – учениця Біляківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради;
Козинець Ксенія
(ІІІ вікова категорія) – учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради;
Свинаренко Анна
(ІІІ вікова категорія) – учениця Новогалещинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради;
Максімова Тетяна
(ІV вікова категорія) – учениця Остап’євської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради;
Авакова Марина
(ІV вікова категорія) – вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського ОЦЕВУМ;
Шульга Вікторія
(ІV вікова категорія) – вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського ОЦЕВУМ;
Карпенко Валерія
(ІV вікова категорія) – вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського ОЦЕВУМ;

Роботи переможців буде направлено до м. Києва для участі у Всеукраїнському етапі.


На сайті

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:66
За тиждень:1124
За місяць:2922
Всього:189585

Кориснi посилання