Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко урочисто відкрила перший у Полтавській області військово-патріотичний табір «Юний десантник»

 IMG 9725З 25 червня по 8 липня 2017 року за сприяння голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка, відповідно до виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» у с. Головач Полтавського району розпочав роботу обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник». Табір, у вигляді наметового містечка, прийняв на відпочинок 90 дітей віком від 12 до 16 років з міста Полтави та Диканського, Кобеляцького, Полтавського, Чутівського районів.

Урочисте відкриття військово-патріотичного табору відбулося 26 червня. Юних захисників привітали директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олена Харченко, голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації Володимир Голуб, голова Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України Василь Василенко та директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Комісар.
Серед почесних гостей були присутні представники громадських ветеранських організацій, учасники антитерористичної операції на Сході держави, воїни-інтернаціоналісти.
Під час відкриття вихованці гуртка «Юні десантники» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, клубу «Гвардія» с. Чутове та Полтавського обласного військово-спортивного центру «Воїн» продемонстрували свою підготовку з навичок військово-прикладного мистецтва.
Після урочистостей гості оглянули умови розміщення дітей у таборі, забезпечення його необхідним спорядженням, зокрема, наметами, спальними мішками, макетами тренувальної зброї, придбані за рахунок коштів обласного бюджету у сумі понад 700 тис. грн.
За час перебування у наметовому містечку діти оволодіють знаннями і навичками з вогневої та стройової підготовки, військової топографії та орієнтування на місцевості, рукопашного бою, надання медичної допомоги. У той же час на них чекають хвилюючі зустрічі з учасниками антитерористичної операції, походи рідним краєм, відвідування військових частин, вечори відпочинку. Освоїти навички військово-патріотичного виховання дітям допомагатимуть 14 інструкторів – військові, учасники АТО, педагоги.

 

 

 

 

На сайті

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання