Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко взяла участь у заході «У вічній пам’яті народній не закінчилася війна», присвяченому Дню скорботи і вшанування пам´яті жертв війни в Україні

 IMG 958722 червня 2017 року Олена Харченко взяла участь у заході, присвяченому Дню скорботи і вшанування пам´яті жертв війни в Україні«У вічній пам’яті народній не закінчилася війна», який відбувся у зразковому історико-краєзнавчому музеї при Калайдинцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Ф.Д. Рубцова.

На заході були присутні заступник голови Лубенської райдержадміністрації Нестеренко І.І., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської райдержадміністрації Білокінь Ю.М., жителі сіл Калайдинцівської сільської ради та навколишніх населених пунктів. Захід розпочався з освячення музейних кімнат Благочинним Лубенського округу, настоятелем Української православної церкви Святого великомученика й цілителя Пантелеймона Київського патріархату протоієреєм Володимиром Ігнатовичем.
Присутні відвідали музейні кімнати захисників Вітчизни, бойової слави, народознавства, історії школи, історії козацтва, «Дзвони народної пам’яті» та послухали розповіді екскурсоводів про етапи національного й духовного відродження краю, роки колективізації та голодоморів, війну з нацистською Німеччиною, військові дії в Афганістані, трагедію на Чорнобильській АЕС, події на сході України.
Присутні, запаливши свічу пам’яті, вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за волю українського народу. Учні школи Дронько Р. та Сичова В. поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам.
Дійству надало особливого колориту виконання патріотичних пісень В. Павлічук та В. Різуненком.
Урок пам’яті залишив глибокий слід у серцях присутніх. 

 

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:21
За тиждень:21
За місяць:2271
Всього:212168

Кориснi посилання